Nájdite najlacnejšie letecké lístky

Bahamy Long Island

Letenka Bahamy Long Island


Bahamy Long Island sú jedným zo skrytých klenotov Karibiku. Táto malá ostrovná destinácia ponúka návštevníkom úchvatné pláže, krištáľovo čistú vodu a nekonečné možnosti na dovolenku. Prečítajte si tento článok a objavte všetko, čo by ste mali vedieť o letenkách na Bahamy Long Island.

Bahamy sú známe svojou krásou a Long Island nie je výnimkou. Okrem svojho pôsobivého prírodného prostredia a nádherných pláží ponúka táto destinácia aj zaujímavú kultúru a históriu. Je to miesto, kde môžete zažiť autentickú karibskú atmosféru a stretnúť priateľských domorodcov.

Ak hľadáte dovolenku plnú oddychu, Bahamy Long Island sú správnym miestom pre vás. Ostrovná atmosféra a relaxácia sú tu na dennom poriadku. Môžete sa túlať po bielych piesočnatých plážach, kúpať sa v jasnom mori alebo rozprávať si s miestnymi obyvateľmi. Long Island ponúka aj množstvo vodných športov, ako sú potápanie, šnorchlovanie alebo rybolov. Uvedomte si však, že nejde o destináciu s množstvom turistov, čo je ako bonus pre tých, ktorí túžia po pokojnej dovolenke na neoverenom mieste.

Okrem toho, Long Island je aj miestom s bohatou históriou a kultúrou. Môžete navštíviť miestne dedinky, kde objavíte tradičné bahamské domčeky a ukážky miestnej remeselnej výroby. Nezabudnite ochutnať aj tradičnú bahamskú kuchyňu, ktorá je plná morských plodov a tropických prísad.

Pre cestovateľov, ktorí milujú prírodu, Bahamy Long Island majú veľa na ponúknutie. Môžete navštíviť množstvo chránených území a prírodných rezervácií, ktoré ponúkajú jedinečnú faunu a flóru. Medzi najporáznejšie miesta patrí Dean's Blue Hole, najhlbší vodopád na svete, a klášter v Conception Island, ktorý je domovom množstva morských vtákov a iných živočíchov. Plavba na loďke okolo ostrova je ďalšou obľúbenou aktivitou, ktorá umožňuje cestovať pozážitku z krásy týchto ostrovov.

Pre získanie letenky na Bahamy Long Island môžete využiť rôzne letecké spoločnosti a vybrať si, či chcete priame spojenie alebo si užiť čas trávený v medzičastí na inom ostrove. Majte na pamäti, že najlepší čas na návštevu tohto miesta je počas suchého obdobia medzi decembrom a aprílom.

Ak túžite po dovolenke, ktorá vám umožní úplne sa vyhnúť každodennému zhonu a nudiť sa, potom letenka na Bahamy Long Island je tou správnou voľbou pre vás. Táto ostrovná destinácia ponúka prírodnú krásu, pokoj a autentickú atmosféru, ktorú si rýchlo obľúbite. Vyberte sa na Long Island a nechajte sa unášať atmosférou, ktorá vám umožní úplne sa vypnúť a načerpať novú energiu.


Ubytovanie Bahamy Long Island


Bahamy sú pre mnohých ľudí synonymom pre rajské ostrovy so slnečnými plážami, tyrkysovým morom a sviežim kokosovým mliekom. Ak hľadáte ideálne miesto pre odpočinok a relaxáciu, nemusíte hľadať ďaleko - Long Island, Bahamy je vašou cieľovou destináciou.

Long Island je približne 130 kilometrov dlhá a nachádza sa na juhu Bahám. Dlhá a úzka isťa je plná scenickej krásy, pôsobivých útesov a príjemných zátok. Miesto, kde sa môžete stratiť v prírode, ktorá vás obklopuje.

Doporučenia na ubytovanie na Long Islande sa pohybujú od prvotriednych resortov po skromné plážové chatky. Na výber máte aj medzinárodné hotely, domáce hotely a malé rodinné chatky. Súčasťou každého z týchto typov ubytovania je krásny výhľad, ktorý vás privíta každé ráno.

Pre fanúšikov plážového života a šnorchlovania sa súčasťou Long Islandu stal Dean's Blue Hole. Ide o najhlbší vodný vrt na svete, ktorý má hĺbku 202 metrov. Voda v jame sa vyznačuje svetlomodrou farbou, v ktorej sa chytajú ryby a koraly.

Ak sa rozhodnete ubytovať na Long Islande, nezabudnite navštíviť Sea View Hotel, ktorý sa nachádza v malom mestecku Clarence Town. Tento hotel má jedinečný výhľad na prekrásnu pláž a ponúka bohatú škálu zariadení pre vaše pohodlie. Ďalším zaujímavým ubytovaním je Tiny's Hurricane Hole, ktorý sa nachádza v zátokách a umožňuje hostiteľom stráviť noc na lodi.

Či už hľadáte romantický únik pre dvojicu alebo dobrodružstvo s rodinou, Long Island, Bahamy má čosi pre každého. Počas vášho pobytu sa nezabudnite vybrať na výlet a preskúmať krásy ostrova. Ponúka sa napríklad skvostný výhľad na vrcholky útesov v maľovanej súprave farieb slnka a mora.

Výlety na Long Island sú nepopierateľne poskytujúce oduševnenie, ktoré dokáže zanechať dlhodobý dojem na vašom srdci a mysli. Užite si kúpanie, potápanie, slnenie a mnoho ďalších aktivít v tomto malebnom prostredí. Vyberte si svoje ubytovanie a nazrite do toho, čo Long Island, Bahamy pre vás môže ponúknuť.


Počasie Bahamy Long Island


Bahamy sú rajským miestom s nádhernými plážami a azúrovým morom. Mnoho turistov sa sem vyberá práve kvôli ideálnemu počasiu, ktoré umožňuje neobmedzené slnenie a vodné aktivity. Na Bahamách sa nachádza aj ostrov Long Island, ktorý má svoje vlastné osobitosti, pokiaľ ide o počasie.

Long Island je jeden z menej známych ostrovov Baham a je situovaný v severnej časti Karibského mora. Tento ostrov sa vyznačuje svojou bohatou flórou a faunou a je domovom pre mnoho druhov zvierat, ako napríklad divoké kozy, želvy a korytnačky.

Počasie je jedným z hlavných lákadiel turistov, ktorí prichádzajú na Long Island. Ostrov sa nachádza v tropickom pásmu, čo znamená, že počas celého roka tu panuje teplejší a vlhkejší vzduch. Teploty sa pohybujú od 24°C do 30°C a denné svetlo je väčšinou dostupné počas celej doby.

Ostrov Long Island má dva obdobia - suché obdobie a daždivé obdobie. Suché obdobie je obvykle od decembra do apríla, kedy prichádzajú najviac turistov. Počas tejto doby je menej zrážok a teploty sú príjemne teplé. V tomto období je vhodný čas na vychutnávanie pláže, potápanie a iné vodné športy.

Naopak, daždivé obdobie trvá od mája do novembra. V tomto období sa môže vyskytnúť viac zrážok, pretože ostrov je menej chránený od korálových útesov. Aj keď prší, teploty zostávajú vysoké, čím stále ponúkajú príležitosti na vonkajšie aktivity.

Okrem toho, Long Island sa vyznačuje aj svojimi krásnymi plážami a jasnými modrými lagúnami. Tieto miesta sú ideálne na plávanie, šnorchlovanie a potápanie. Ostrov je obklopený korálovými útesmi, ktoré poskytujú bohatý podvodný život, vrátane rôznych druhov rýb, delfínov a žralokov.

V neposlednom rade, Bahamy aj Long Island sa môžu tiež stretnúť s hurikánmi, najmä v období daždivého obdobia. Je dôležité monitorovať poveternostné správy a dodržiavať prípadné evakuačné pokyny, ak je to potrebné.

Celkovo, Long Island na Bahamách ponúka nádherné počasie počas celejho roka, s teplými teplotami a dostatkom slnečného svetla. Tí, ktorí sa sem vyberú, sa môžu tešiť na nádherné pláže a príležitosť objavovať krásy podmorského sveta. Nech už prídete v akomkoľvek období, Long Island vás určite očarí svojou pôvabnou prírodou a priateľským počasím.


Najčastejšie otázky a odpovede Bahamy Long Island


Otázky:

1. Kde sa nachádzajú Bahamy Long Island?
2. Aké sú najlepšie miesta na Bahamách Long Island na návštevu?
3. Aké je najlepšie obdobie na návštevu Bahám Long Island?
4. Aké sú najlepšie pláže na Bahamách Long Island?
5. Aké je najlepšie aktivity na Bahamách Long Island?

Odpovede:

1. Bahamy Long Island sa nachádzajú v Atlantickom oceáne, na juhu Bahám a severne od Kuby.
2. Najlepšie miesta na Bahamách Long Island na návštevu sú pláže Cape Santa Maria, Dean's Blue Hole a Long Island Museum.
3. Najlepším obdobím na návštevu Bahám Long Island je od decembra do mája, keď je tu suché a teplé počasie.
4. Najlepšie pláže na Bahamách Long Island sú Cape Santa Maria Beach, French Leave Beach a Bunches Bay Beach.
5. Najlepšie aktivity na Bahamách Long Island zahŕňajú plávanie, potápanie, rybolov, vodné športy a prechádzky po prírode.


Dovolenka Bahamy Long Island


Bahamy sú ostrovným karibským rajom, ktorý ponúka návštevníkom krásne pláže, krištáľovo čistú vodu a skvelé podmienky na rôzne vodné aktivity. Keďže sú Bahamy skupinou ostrovov, môžete si vybrať z množstva miest, ktoré ponúkajú jedinečnú a nezabudnuteľnú dovolenku. V tomto článku sa pozrieme na ostrov Long Island, ktorý je známy svojimi tichými plážami a pokojným prostredím.

Long Island je jeden z najsevernejších ostrovov Baham, ktorý je uložený na juhu niekoľko kilometrov od hlavného mesta Nassau. Tento ostrov je obklopený krištáľovo čistými vodami Karibského mora a Atlantického oceánu a skrýva vo svojom vnútri množstvo prírodných krás, ktoré sa dajú objaviť. Long Island je známy svojimi tichými, nepreplnenými plážami, ktoré sú ideálne pre oddych a relaxáciu.

Jedným z najväčších lákadiel Long Islandu sú jeho pláže. Mnohé z nich sú úplne pusté a poskytujú útočisko pre tých, ktorí sa chcú vyhýbať ruchu a hluku turistických oblastí. Jednou z najkrajších pláží na ostrove je Cape Santa Maria, ktorá je dlhá viac ako 6 kilometrov a ponúka návštevníkom vynikajúce podmienky na plávanie, potápanie a šnorchlovanie.

Jedinečnou atrakciou na Long Islande je aj Dean's Blue Hole, ktorá je najväčšou podmorskou tôňou na svete. Keďže ostrov leží na hrebeňovej časti oceánu, na jeho pobreží často narazíte na scenériu útesov, zátok a malých skalných ostrovov, ktoré sú ako stvorené pre skvelé vodné aktivity.

Okrem pláží a podmorských tôní je na ostrove možné objaviť aj množstvo ďalších prírodných krás. Svoju návštevu určite nevynechajte v ušľachtilej ríši prírody, kde máte možnosť vidieť vynikajúce prírodné scenérie a zároveň sa dozvedieť niečo o histórii ostrova.

Z dôvodu malého množstva turistov, ktorí navštívia ostrov Long Island, sa tu nájde len pár reštaurácií a hotelov. To však neznamená, že sa nemôžete starať o svoj pohodlný pobyt. Väčšinou sú tu ubytovania v plne zariadených apartmánoch, ktoré sa nachádzajú priamo pri pláži a orientujú sa predovšetkým na súkromie klientov. Miestne jedlá ale ale rozhodne nevynechajte.

Keďže sú Bahamy dobre napojené na celý svet letecky, je pre vás jednoduché sa na ostrov Long Island dostať. Len si treba vybrať let z vášho letiska do USA a potom už iba krátka letová cesta do nádherného karibského raja.

Long Island je ideálne miesto pre tých, ktorí hľadajú odpočinok a relaxáciu v tichom a pokojnom prostredí. Určite sa tu nájde dostatok času na objavovanie prírodných krás, ktorými ostrov disponuje. Ak teda hľadáte dovolenku na jednom z najkrajších ostrovov Baham, Long Island je vynikajúcou voľbou.


Najrozsiahlejšia online selekcia leteniek

Najlepšia cena zaručená

Tisíce nadšených zákazníkov

Najlacnejšie letenky do každej časti sveta

Kúpte si najlacnejšie letenky do okúzľujúcich miest či už krásou, alebo podivnosťou.

Objaviť letenky