Nájdite najlacnejšie letecké lístky

Bahamy Stella Maris (Long Island)

Letenka Bahamy Stella Maris (Long Island)


Bahamy sú vychýreným miestom na dovolenku, ktoré ponúkajú úchvatné pláže, teplé slnečné počasie a nádhernú prírodu. Medzi najkrajšie ostrovy v Bahamách patrí Long Island so svojou nezabudnuteľnou scenériou a úžasnými plážami. Ak chcete zažiť súkromie a pokoj v rámci svojej dovolenky, navštíviť Stella Maris by mohlo byť ideálnou voľbou.

Stella Maris je malé letovisko nachádzajúce sa na južnom konci Long Islandu. Patrí medzi najvzdialenejšie miesta v Bahamách a je tichým útočiskom pre tých, ktorí sa chcú vyhnúť rušnému turistickému ruchu. Preprava do Stella Maris je najjednoduchšia cez letisko South Bimini International Airport, odkiaľ je možné si prenajať charterový let alebo súkromný let. Alternatívou je tiež preletieť na medzinárodné letisko na Grantley Adams International Airport v Baje alebo Nassau.

Pri príchode sa návštevníci budú cítiť ako na rajskom ostrove s jasnými modrými vodami, bielym pieskom a bujne zeleným porastom. Okrem zážitkov na pláži ponúka Stella Maris aj množstvo ďalších atrakcií a činností, ktoré môžete v rámci svojej dovolenky vyskúšať. V blízkosti letoviska sa nachádza niekoľko jaskýň, vrátane jaskyne Deans Blue Hole, ktorá je jednou z najhlbších morských jaskýň na svete. Je to perfektné miesto na potápanie alebo šnorchlovanie, ako aj na objavovanie exotických morských živočíchov.

Pre tých, ktorí majú radi rybolov, Stella Maris ponúka veľa príležitostí na rybolov vo svojich útesoch. Túry s vodičmi vás prevedú najlepšími miestami na lovenie rýb, ako sú mahi-mahi, barracuda a iné druhy. Okrem rybolovu si môžete tiež požičať vodné športové vybavenie, ako sú kajaky, skútre alebo jachtu a vychutnať si nekonečné množstvo zábavy na vode.

Miestní obyvatelia Long Islandu sú známi svojou pohostinnosťou a priateľskosťou. Zážitok z pobytu v Stella Maris v kombinácii s miestnym umiestnením a kultúrou je niečo, čo nezabudnete. Mám záujem o exkurziu do miestnych dedín, kde môžete spoznať miestnych obyvateľov a vychutnať si tradičnú bahamskú kuchyňu.

Letenka do Baham Stella Maris je možno trochu drahšia, než cestovanie na niektoré iné ostrovy v Karibiku, ale zážitok, ktorý ponúka, je jedinečný. Ak hľadáte miesto na dovolenku s krásnymi plážami, šnorchlovaním, rybolovom a pokojom, Stella Maris je voľba, na ktorú by ste nemali zabudnúť. Naplánujte si svoju dovolenku na Bahamách a zažite jedinečné a nezabudnuteľné chvíle na tomto kúzelnom mieste.


Najčastejšie otázky a odpovede Bahamy Stella Maris (Long Island)


1. Kam sa nachádza Stella Maris na Bahamách?
Stella Maris sa nachádza na ostrove Long Island, ktorý sa nachádza v strednej časti Bahám.

2. Ako sa dostanem na Long Island?
Existuje niekoľko možností, ako sa dostať na Long Island vrátane letu z hlavných ostrovov Bahám alebo trajektu z najbližšieho ostrova.

3. Kde sa dá ubytovať v Stella Maris?
Stella Maris ponúka rôzne možnosti ubytovania vrátane hotelov, apartmánov a súkromných domov prenajímaných.

4. Aké aktivity sú k dispozícii v Stella Maris?
Na Long Islande môžete vybaviť mnoho aktivít vrátane potápania, rybolovu, plážových výletov a prehliadky miestnych pamiatok a turistických atrakcií.

5. Kedy je najlepší čas na návštevu Stella Maris?
Najlepší čas na návštevu Stella Maris je v čase sezóny (december až apríl), keď je počasie najpríjemnejšie a akvarelová voda najkrajšia. Avšak návšteva môže byť príjemná aj v iných mesiacoch.

6. Potrebujem víza na Bahamy?
Ak ste občan krajiny, ktorá je súčasťou Programu bezvízového cestovania („Visa Waiver Program“), nemusíte mať víza pre vstup na Bahamy na dobu kratšiu ako 90 dní. Iné krajiny by však mali skontrolovať víza na Bahamy vo svojej krajine.

7. Aký je miestny jazyk na Bahamách?
Miestnym jazykom Bahám je angličtina.

8. Musím byť očkovaný na návštevu Bahám?
Nie sú potrebné žiadne špeciálne očkovania pre návštevu Bahám, ak však prichádzate z krajiny s vysokým rizikom chorôb, môže to byť odporúčané až povinné.

9. Aké meny sú akceptovaný na Bahamách?
Bahamy používajú miestnu menu Bahamský dolár - BSD (1 BSD = 1 USD). Americký dolár je však tiež akceptovaný.

10. Potrebujem cestovné poistenie na návštevu Bahám?
Aj keď nie je povinné mať cestovné poistenie na návštevu Bahám, odporúča sa kvôli možným neočakávaným situáciám a výdavkom na lekársku starostlivosť.


Dovolenka Bahamy Stella Maris (Long Island)


Bahamy sú svetovým synonymom luxusu a exotiky. Mnohí si ich predstavujú ako miesto, kde si môžu užívať biele piesočné pláže, tyrkysové more a neobmedzené množstvo slnka. A práve takýmto miestom je Stella Maris na Long Islande, jednom z mnohých ostrovov Bahamského arhipelagu.

Stella Maris je útočisko pre tých, ktorí hľadajú oddych a pokoj. Nachádza sa na juhu pobrežia Long Islandu, a je jedinečným miestom pre milovníkov prírody. Omieta komerčný ruch ostatných turistických destinácií a namiesto toho ponúka vzácny pohľad na nedotknutú paradajku.

Srdcom Stella Maris je jej rezort, ktorý túto oblasť robí tak špecifickou. Táto oáza pokoja ponúka špičkové ubytovanie v plážových chatkách a apartmánoch s výhľadom na more. Nech už si vyberiete akýkoľvek typ ubytovania, budete mať istotu pohodlie a elegance.

Aj keď je hotel hlavnou atrakciou na tomto mieste, jeho okolitá príroda je to, čo robí toto miesto nezabudnuteľným. Táto časť Bahám má veľké množstvo miest, ktoré je potrebné preskúmať. Jeden z najpopulárnejších miest je Dean's Blue Hole, jedno z najhlbších modrých diery na svete. Tento prírodný úkaz je obrovská jaskyňa pod vodou, kde si môžete vychutnať skvelé potápanie a okúpanie v jeho krásnych vodách.

Okrem potápania a plávania je Stella Maris tiež domovom pre množstvo fauny a flóry. Je to ideálne miesto na pozorovanie vtákov, kde môžete vidieť množstvo rôznych druhov vtákov, vrátane navštevovania vtákov z iných častí sveta. Okrem toho sa môžete tiež vybrať na prehliadku miestnych modrých diery a prehliadku miestnej vegetácie, ktorá je jedinečná pre túto oblasť.

Jedným z najväčších lákadiel Stella Maris je jej jedinečná kultúra a miestne komunity. Miestni obyvatelia sú prívetiví a ochotní pomôcť vám objaviť skryté poklady tohto miesta. Užiť si miestne jedlá a drinky je povinnosťou pri návšteve tejto oblasti.

Ak hľadáte dovolenku, ktorá ponúka pokoj a prírodnú krásu, Stella Maris na Long Islande je tým pravým miestom pre vás. Tu si môžete oddýchnuť od každodenného zhonu a zároveň objaviť skryté poklady prírody. Buďte pripravení na nezabudnuteľné zážitky a spomienky, ktoré Vám poskytne táto kúzelná destinácia na Bahamách.


Počasie Bahamy Stella Maris (Long Island)


Stella Maris na Bahamách: Rajská destinácia s dokonalým počasím

Bahamy sú jednou z najpopulárnejších exotických destinácií na svete, ktorá láka návštevníkov s krásnymi plážami, priezračne čistým morom a slnečným počasím po celý rok. V srdci Bahám sa nachádza Stella Maris, malá osada, ktorá ponúka dokonalé počasie a nezapomenuteľný zážitok pre každého návštevníka.

Stella Maris sa nachádza na ostrove Long Island, ktorý je jedným z najdlhších ostrovov Bahám. Ostrov je obklopený tyrkysovým Atlantickým oceánom a pre svoje krásne pláže a hory ponúka množstvo možností na vychutnanie si prírody a relaxáciu. Stella Maris je skutočnou ukážkou týchto prírodných krás, s dokonalým počasím, ktoré umožní plné využitie týchto prírodných zdrojov.

Stella Maris je známa svojimi príjemnými teplotami počas celého roka. V lete sa teploty pohybujú okolo 28 až 32 ° C (82 až 90 ° F), čo je ideálne pre plážové aktivity a vodné športy. V zime sa teploty znižujú na približne 21 až 25 ° C (70 až 77 ° F), čo je stále príjemné a dostatočne teplo na to, aby ste si mohli užiť všetky vonkajšie aktivity. Na rozdiel od iných destinácií, Stella Maris nemá obdobie monzúnov alebo hurikánov, takže si môžete byť istí, že vaše dovolenkové plány nebudú narušené nepriaznivým počasím.

Okrem teplého počasia Stella Maris ponúka aj veľa slnečných hodín, čo je veľmi vítané pre dovolenkárov, ktorí si chcú dopriať dovolenku plnú plážových aktivít a opaľovania. Od marca do októbra je množstvo slnečných hodín približne 11 až 13 hodín denne, čo znamená dosť času na to, aby ste si mohli užiť vonkajšie aktivity a objavovať okolitú krajinu. Stella Maris je tiež známa svojím malým množstvom zrážok, najmä počas suchého obdobia od januára do mája.

Ak sa rozhodnete navštíviť Stella Maris na Long Islande, môžete očakávať nielen dokonalé počasie, ale aj jedinečné zážitky. Užite si prechádzky po nekonečných bielych plážach, preplávajte sa v priezračnom mori a objavujte úchvatné korálové útesy pri potápaní. Môžete tiež navštíviť miestne reštaurácie a ochutnať tradičné bahamské jedlá, ako je čerstvé ryby alebo conch, ktoré sú prípravené s použitím miestnych zložiek.

Stella Maris na Long Islande je dokonalým miestom pre tých, ktorí hľadajú rajskú destináciu s dokonalým počasím. Bez ohľadu na to, či plánujete romantickú dovolenku pre dvoch alebo zábavu s rodinou, Stella Maris vám ponúkne príležitosť na vytvorenie nezabudnuteľných spomienok. Zabudnite na každodenný stres a dostaňte sa do jedného z najkrajších miest na Bahamách, ktoré je známe nielen svojím dokonalým počasím, ale aj svojou pohostinnosťou a krásou prírody.


Ubytovanie Bahamy Stella Maris (Long Island)


Belize, Maldivy, Seychely ... to sú len niektoré z celosvetovo známych ostrovných destinácií pre dovolenku. Čo však o Bahamách? Tieto tisícky ostrovov v Atlantickom oceáne sú doslova rajom na zemi pre tých, ktorí hľadajú krásne pláže, jasné vody a útulné ubytovanie. Jednou z možností je Stella Maris na ostrove Long Island.

Stella Maris leží na južnej časti ostrova Long Island, ktorý sa nachádza juhozápadne od hlavného ostrova Bahamy. Je to dospelý orientovaný rezort, ktorý ideálne vyhovuje párom alebo skupinám, ktoré si chcú užiť oddych s plážou pri exkluzívnom ubytovaní. Je to malý rezort s prvotriednymi službami a ponukou aktivít, ktoré uspokoja požiadavky milovníkov vodných športov, ako aj tých, ktorí sa chcú odreagovať pri kúpaní v slaných moriach s bielym pieskom.

Tento rezort vyniká svojou polohou a výhľadom na more. K dispozícii sú tu najkrajšie a najúchvatnejšie pláže a korálové útesy neďaleko pri pobreží, na ktorých si môžete vychutnať svoje potápanie v úplnom pokoji. Ubytovanie je vo veľkých a luxusne zariadených izbách s balkónom a balkónovými dverami. Izby sú dostatočne priestranné na to, aby poskytli hostom súkromie a pohodlie, ktoré si nasledujú.

V rámci ubytovania sa majitelia snažia ponúknuť najlepšie služby po celú dobu pobytu svojich hostí. Ubytovanie ponúka izby so všetkými základnými pohodlnosťami vrátane káblovej televízie, klimatizácie, WiFi a mnoho ďalších. Okrem toho si hostia môžu užívať bazén, ktorý je umiestnený vo veľkom trópickom dvore plnom kokosových paliem a ďalších exotických rastlín.

Celkové zariadenie nabáda k relaxácii a návštevám rôznych zábav. Môžete absolvovať rôzne aktivity vrátane potápania, rybolovu alebo jednoducho len zostávať pri pláži a vychutnávať si jazdu na vodných bicykloch alebo surfovanie. Apartmán Poskytuje služby súkromných prenájmov aut na úplne kľúčové riešenia pre návštevníkov, ktorí sa chcú venovať cestovaniu po ostrove.

Ceny za ubytovanie sú pomerne vysoké v porovnaní s niektorými lacnejšími destináciami, ale pre fanúšikov luxusu a exkluzivity sú investície vhodné a správne. A keďže ostrovy Bahamy sú celková destinačná lokalita na riaditeľov a majiteľov spoločnosti, to všetko opäť robí z pobytu v Stella Maris zážitok, ktorý určite nezabudnete.

Krátko povedané, ubytovanie Stella Maris na ostrove Long Island je miestom, kde si môžete užiť luxusný a pokojný pobyt na pláži. S prvotriednymi zariadeniami a ponukou základných vodných športových aktivít tento rezort určite uspokojí všetky požiadavky náročných hostí. Ak teda plánujete navštíviť Bahamy, Stella Maris je skvelou voľbou pre každého, kto hľadá dokonalý pobyt a vynikajúce zážitky.


Najrozsiahlejšia online selekcia leteniek

Najlepšia cena zaručená

Tisíce nadšených zákazníkov

Najlacnejšie letenky do každej časti sveta

Kúpte si najlacnejšie letenky do okúzľujúcich miest či už krásou, alebo podivnosťou.

Objaviť letenky