Nájdite najlacnejšie letecké lístky

Bahrajn Royal Golf Club

Letenka Bahrajn Royal Golf Club


Bahrajn je malá krajina v Perskom zálive, ktorá je známa svojim moderným prístupom k turistickému ruchu, rýchlym hospodárskym rastom a prvotriednymi rekreačnými zariadeniami. Jedným takým miestom je Bahrajn Royal Golf Club, ktorý sa stal jedným z hlavných turistických magnetov krajiny.

Bahrajn Royal Golf Club je komplex, ktorý sa rozprestiera na území viac ako 170 akrí, ponúkajúci návštevníkom prvotriedne golfové ihriská a špičkové zariadenia odpočinku a rekreácie. Tento klub je jedným z najväčších a najprestížnejších golf klubov v krajine, ktorý môže na svoje konte pochváliť množstvo medzinárodných ocenení.

Jedným z unikátnych prvkov Bahrajn Royal Golf Clubu je jeho golfové ihrisko, ktoré je navrhnuté americkým architektom Colinom Montgomeriem. Toto ihrisko sa rozprestiera na území 7200 jariec, pozostáva z 18 dier a je považované za jedno z najkrajších na svete. Ihrisko je postavené na malom vrchu, čo umožňuje návštevníkom vychutnať si nádherný výhľad na celé mesto Manáma, umožňujúc tak dokonalú roztiahnutú krajinu. Väčšina dier tohto ihriska je k dispozícii pre verejnosť, čo dáva príležitosť jednotlivcom či skupinám si vychutnávať golfové zápolenia s nádhernou scenériou.

Okrem golfového ihriska, Bahrajn Royal Golf Club ponúka aj množstvo iných atrakcií pre svojich návštevníkov. Medzi najobľúbenejšie patrí wellness a spa centrum, kde sa môžete oddýchnuť a zregenerovať po dlhom dni na ihrisku. K dispozícii je tiež bazén, fitness centrum a tiež luxusný klubový dom s prvotriednymi restauráciami a barom.

Celkový zážitok z Bahrajn Royal Golf Clubu je takmer neprekonateľný, je to skutočne najlepšie miesto v Bahrajne, ktoré ponúka prvotriedne služby a zariadenia pre záujemcov o golf a relaxáciu. Nech už ste profesionálny golfista alebo nadšenec začiatočník, Bahrajn Royal Golf Club určite nie je miestom, kde by ste mali stráviť svoj voľný čas. Takže neváhajte a zaregistrujte sa na túto úžasnú Golfovú destináciu v krajine.


Najčastejšie otázky a odpovede Bahrajn Royal Golf Club


Otázka: Aké sú otváracie hodiny Bahrajn Royal Golf Club?
Odpoveď: Bahrajn Royal Golf Club je otvorený každý deň od 6:00 do 22:00.

Otázka: Koľko stojí denné green fee v Bahrajn Royal Golf Club?
Odpoveď: Denné green fee v Bahrajn Royal Golf Club sa pohybuje medzi 25 a 45 BHD, v závislosti na dňoch v týždni a čase.

Otázka: Je potrebná rezervácia na hranie v Bahrajn Royal Golf Club?
Odpoveď: Áno, rezervácia je povinná a je možné ju uskutočniť cez telefón alebo online cez oficiálnu stránku.

Otázka: Aké služby ponúka Bahrajn Royal Golf Club?
Odpoveď: Bahrajn Royal Golf Club ponúka 18-jamkové golfové ihrisko, fitnescentrum, bazén, detský klub, reštauráciu a bar.

Otázka: Je v Bahrajn Royal Golf Club povolené fajčenie na ihrisku?
Odpoveď: Nie, fajčenie na ihrisku nie je povolené.

Otázka: Môžu neregistrovaní hráči hrať v Bahrajn Royal Golf Club?
Odpoveď: Áno, neregistrovaní hráči môžu hrať v Bahrajn Royal Golf Club, ale budú musieť zaplatiť denné green fee a vyplniť registračný formulár.


Dovolenka Bahrajn Royal Golf Club


Bahrajn je krajina, ktorá sa pýši skvelými možnosťami pre turistov. Jednou z najpopulárnejších atrakcií je Royal Golf Club, ktorý očarí každého milovníka golfových ihrísk a luxusu. Toto unikátne golfové ihrisko je súčasťou rezortu, ktorý sa nachádza v blízkosti Manámy - hlavného mesta Bahrajnu.

Zažite luxus a komfort na ihrisku

Toto golfové ihrisko bolo navrhnuté a postavené prestížnym dizajnérom Colinom Montgomeriem, a patrí k najlepším a najpôsobivejším ihriskám na svete. S 18 jamkami, ktoré sú rozložené na ploche 7 200 yardov, toto ihrisko ponúka unikátne a nezabudnuteľné skúsenosti pre každého golfových nadšencov. Vďaka svojim náročným jamkám a malebným prostrediam, golfové ihrisko nie je len vynikajúcim miestom pre významné turnaje, ale aj pre relaxačné hranie.

Okrem samotného ihriska vám Bahrajn Royal Golf Club ponúka aj vynikajúce možnosti ubytovania v luxusnom hoteli, ktorý je súčasťou rezortu. Hotel ponúka špeciálny servis, ktorý je prispôsobený individuálnym potrebám každého hosťa. V hoteli takisto nájdete skvelé kaviarne a reštaurácie, ktoré vám poskytnú príjemné prostredie pre oddych a relaxáciu.

Vzhľadom na to, že Bahrajn sa nachádza na Pobreží Arabského mora, rezort ponúka aj rôzne možnosti vodných športov ako je napríklad jazda na vodných skútroch, plachtenie alebo potápanie. Pre tých, ktorí sa radi venčia po krajine, sú tu luxusné jachty, ktorými sa môžete plaviť po oblasti.

Kultúrna a historická náruč Bahrajnu

Okrem zážitkov na ihrisku čaká na návštevníkov Bahrajn ďalšie kultúrne a historické skvosty. Krajina je známa svojím jedinečným archeologickým dedičstvom s bohatou históriou zasiahnutou arabským, perzským a britským vplyvom. Pohľad na historické pamiatky a muzeá, prepracovanú architektúru a nádherné pláže sú tiež súčasťou toho, čo ponúka Bahrajn.

Na záver

Keď plánujete svoju ďalšiu dovolenku, nezabudnite zahrnúť Bahrajn Royal Golf Club na zoznam miest, ktoré musíte navštíviť. S luxusom, komfortom, pohodlným ubytovaním a niekoľko možnostami atrakcií, Bahrajn je ideálnym miestom pre milovníkov golfových ihrísk a tých, ktorí sa chcú zrelaxovať a odpočívať v nádhernom prostredí. Do Bahrajnu sa vyraziť rozhodne oplatí!


Ubytovanie Bahrajn Royal Golf Club


Bahrajn je známy svojím luxusným a pôsobivým ubytovaním. A medzi týmito exkluzívnymi možnosťami patrí aj Bahrajn Royal Golf Club. Tento prestížny klub ponúka nielen skvelé golfové ihrisko, ale aj nádherné ubytovacie zariadenia pre svojich hostí.

Hotel Bahrajn Royal Golf Club sa nachádza vo vzdušnej výške nad zelenými lesoch a zachytil dychberúci pohľad na golfové ihrisko a okolitú krajinu. Hotel ponúka štýlové izby a apartmány so všetkým potrebným vybavením pre dokonalý pobyt. Hostia majú na výber medzi izbami s výhľadom na more, ihrisko alebo záhradu. Všetky izby sú vkusne zariadené s dôrazom na detail a eleganciu. Hosťom je k dispozícii aj vysokorýchlostné Wi-Fi pripojenie na internet a káblová TV.

V hoteli Bahrajn Royal Golf Club je tiež niekoľko reštaurácií, kde môžu hostia ochutnať širokú škálu kulinárskych špecialít. Od medzinárodných jedál, cez tradičnú ázijskú kuchyňu, až po jedinečné arabské lahôdky - tu si určite nájdu niečo pre svoje chuťové poháriky. Reštaurácie ponúkajú aj rozsiahly vínny lístok s vybranými svetovými vínnymi odrodami, ktoré zvýraznia gastronomický zážitok hostí.

Okrem golfového ihriska a ubytovania ponúka Bahrajn Royal Golf Club aj množstvo ďalších zariadení a služieb pre svojich hostí. Patrí sem napríklad fitness centrum a wellness centrum so saunami, masážnymi miestnosťami a kúpeľňami. Hostia si tu môžu užiť nielen aktívny oddych na možnostiach, ale aj relaxáciu a starostlivosť o svoje telo.

Pokojné prostredie a luxusný prístup sú v Bahrajn Royal Golf Club neodmysliteľnou súčasťou. Personál sa snaží poskytnúť hostom nezabudnuteľné služby a postarať sa o ich každé prianie. Bez ohľadu na to, či si hostia vyberú golfové dobrodružstvo alebo sa iba chcú oddýchnuť v luxuse, Bahrajn Royal Golf Club je tou správnou voľbou.

Takže ak hľadáte skutočne vysoko kvalitné a luxusné ubytovanie v Bahrajne, neváhajte si vybrať Bahrajn Royal Golf Club. Svojím jedinečným umiestnením a ponukou služieb si zaručene pripomeniete svoju návštevu tohto krásneho ostrova. Užite si dokonalý pobyt plný pohodlia a gurmánskych zážitkov a nechajte sa hýčkať v tejto prestížnej destinácii.


Počasie Bahrajn Royal Golf Club


Bahrajn Royal Golf Club sa nachádza na exotickom ostrove Bahrajn v Perzskom zálive. Tento golfový klub je jedným z najprestížnejších a najluxusnejších v kraji. Ponúka svojim návštevníkom nielen jedinečný golfový zážitok, ale tiež strhujúce scenérie, výnimočnú horskú panorámu a bohaté športové vyžitie.

Jedným z aspektov, ktoré robia z Bahrajn Royal Golf Clubu skutočný skvost, je jeho rozmanitosť počasia. Krajina Bahrajnu je známa svojím suchým a teplým podnebím počas väčšej časti roka. Teploty tu bežne dosahujú až 40 °C a slnko svieti takmer nepretržite. Preto je táto golfová destinácia obľúbená najmä medzi milovníkmi teplého počasia a slnenia sa.

Avšak Bahrajn Royal Golf Club je schopný vyrovnať sa s extrémnym teplom vďaka svojmu jedinečnému dizajnu a klimatizačnému systému. Klub má vysoko kvalitné golfové ihrisko s travnatými plážami a zelenejšou trávou, ktorá je odolná voči horúcemu a suchému podnebiu. To umožňuje hráčom golfa hrať aj v najteplejšie dni a zároveň si užívať príjemné prostredie.

Okrem golfových ihrísk má Bahrajn Royal Golf Club aj moderné a dobre vybavené kluby s občerstvením a službami pre svojich návštevníkov. Počasím inspirovaná architektúra a dizajn týchto plaveckých bazénov a relaxačných zón vytvárajú oázu pohody a luxusu, kde návštevníci môžu relaxovať a ochladiť sa v horúcom počasí.

Bahrajn Royal Golf Club tiež pravidelne organizuje golfové turnaje a podujatia. Je to jedno z miest, kde sa stretávajú špičkoví hráči z celého sveta, aby súťažili v tejto malebnej a exkluzívnej lokalite. Práve vďaka svojmu širokému a pestrofarebnému počasiu je klub atraktívny pre takýto druh podujatí.

Keďže Bahrajn Royal Golf Club sa nachádza v blízkosti Perzského zálivu, návštevníci majú tiež prístup k vodným športom. Môžete si napríklad zapožičať jachtu a preskúmať pobrežie alebo sa pustiť do potápania a objavovať fascinujúce podmorské svety.

V podstate, počasie v Bahrajn Royal Golf Clube je zárukou slnečných a teplých dní, kde sa môžete tešiť na skvelý golfový zážitok, relaxáciu v bazénoch, súťaže alebo vychutnávať si pôvab bahrajnského pobrežia. V každom prípade, tento prestížny klub je zárukou nezabudnuteľného výletu s maximálnym pohodlím a pohostinnosťou.


Najrozsiahlejšia online selekcia leteniek

Najlepšia cena zaručená

Tisíce nadšených zákazníkov

Najlacnejšie letenky do každej časti sveta

Kúpte si najlacnejšie letenky do okúzľujúcich miest či už krásou, alebo podivnosťou.

Objaviť letenky