Nájdite najlacnejšie letecké lístky

Barbados Barbados Wildlife Reserve

Ubytovanie Barbados Barbados Wildlife Reserve


Barbados Wildlife Reserve je jedným z najkrajších miest na ostrove Barbados, ktoré návštevníkom ponúka jedinečný pohľad na divokú faunu a flóru tohto karibského raju. Táto rezervácia sa nachádza vo vnútrozemí ostrova, v blízkosti opustenej dediny Belleplaine.

Ubytovanie v blízkosti Barbados Wildlife Reserve je ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú spoznať miestnu prírodu a zvieratá. V okolí rezervácie sa nachádzajú rôzne typy ubytovania, vrátane luxusných rezortov, malých hotelov a súkromných chát. Tí, ktorí sa rozhodnú zostať v tomto regióne, budú mať jednoduchý prístup k rezervácii a využijú výhodu, že si môžu vychutnať prírodné scenérie počas celého pobytu.

Rezervácia Barbados Wildlife Reserve je známa svojimi rozmanitými a exotickými druhmi zvierat, ktoré tu môžete vidieť. Medzi najznámejšie patria zelenej opice, ktoré sú slobodné a voľne sa pohybujú po rezervácii. Návštevníci majú možnosť pozorovať ich prirodzené správanie a dokonca ich kŕmiť pod dohľadom skúseného personálu. Okrem opíc môžete vidieť aj iné zaujímavé zvieratá, ako sú korytnačky, krokodíly, papagáje a mnoho ďalších druhov vtákov a cicavcov.

Pre tých, ktorí majú záujem o viac vzdelávajúce skúsenosti, rezervácia ponúka možnosť zúčastniť sa prehliadky s miestnym sprievodcom. Títo sprievodcovia sú dobre informovaní o jednotlivých druhoch zvierat a radi sa podelia o svoje znalosti a informácie s návštevníkmi. Môžu vám ukázať rôzne výukové programy a prezentácie, ktoré vám poskytnú hlbší pohľad do sveta divokej fauny a flóry.

Rezervácia je tiež domovom pre niektoré vzácne a ohrozené druhy, vrátane zelených korytnačiek a krokodílov. Jedným z hlavných cieľov rezervácie je ochrana a zachovanie týchto druhov, ako aj ich prírodného prostredia. Návštevníci majú možnosť učiť sa o týchto ohrozených druhoch a prispieť k ich ochrane.

Okrem výhľadov na zvieratá a vzdelávacích programov ponúka Barbados Wildlife Reserve aj prekrásnu prírodu a krajinu. Rezervácia je obklopená tropickou vegetáciou a ponúka nádherné výhľady na okolité hory a zálivy. Pri prechádzke po rezervácii sa budete môcť dostať do srdca karibskej prírody a preskúmať rôzne chodníky a stezky.

Ubytovanie v blízkosti Barbados Wildlife Reserve vám umožní skutočne zažiť krásu a divočinu tohto miesta. S výhodou mať prístup k rezervácii budete mať viac času preskúmať a spoznať túto jedinečnú časť Barbadosu. Bez ohľadu na to, či ste tu na rodinnú dovolenku, romantický výlet alebo dobrodružný zážitok, ubytovanie v tejto oblasti vám poskytne príjemné a pohodlné zázemie, z ktorého sa budete môcť vydať na objavovanie prírodných divov a kultúry Barbadosu.


Dovolenka Barbados Barbados Wildlife Reserve


Barbados Wildlife Reserve je miestom, kde môžete zažiť úžasnú prírodu ostrova Barbados. Tento rezervát sa nachádza na severe ostrova, v oblasti St. Peter, a ponúka návštevníkom jedinečnú príležitosť vidieť niektoré z najkrajších a najexotičkejších zvierat, ktoré Barbados ponúka.

Jedným z najpopulárnejších zvierat, ktoré môžete vidieť v Barbados Wildlife Reserve, sú zelené opice. Tieto opice sú úplne divoké a žijú v lesných oblastiach na celej Barbados. V rezervácií si však môžete pozrieť, ako vedia byť tieto opice zábavné a hravé. Ďalším obľúbeným zvierat v tomto parku sú želvy, ktoré voľne behajú po parku a občas sa zastavia na klátiky na fotografiách s návštevníkmi.

Okrem týchto typických zvierat, ako napríklad jašterice, leguáni a iba rôzne druhy vtákov, Barbados Wildlife Reserve je domovom aj niektorých exotických zvierat. Medzi najznámejšie patrí napríklad aguty - veľké hlodavce z južnej Ameriky, ktoré majú tu v Barbados ideálne podmienky na život v tejto oblasti.

Pre návštevníkov, ktorí majú radi vzdelávacie zážitky, Barbados Wildlife Reserve ponúka aj výstavu o histórii ostrova a jeho faune a flore. Táto výstava vám umožní objaviť niektoré z najexotickejších druhov rastlín a zvierat v tejto oblasti.

Obľúbenou atrakciou medzi návštevníkmi je tiež krmenie zvierat. Každý deň v pravidelných časoch, návštevníci môžu vidieť, ako sa žirafy a zebra krmiace v rôznych častiach rezervácie.

Barbados Wildlife Reserve je ideálnym miestom pre každého, kto chce objaviť krásnu prírodu a živočíšny svet Barbados. Prírodné krásy, ktoré sú na tomto ostrove jedinečné, dajú možnosť akcii a dobrodružstvu, ktoré nezabudnuteľne zapadnú do vašich spomienok. Ak sa chystáte na dovolenku do Barbadosu, určite nevynechajte príležitosť navštíviť Barbados Wildlife Reserve. Toto miesto vám poskytne skvelý príležitost objaviť unikátnu prírodu a zvieracie druhy, ktoré sa na tomto ostrove nachádzajú.


Najčastejšie otázky a odpovede Barbados Barbados Wildlife Reserve


1. What is the Barbados Wildlife Reserve?
The Barbados Wildlife Reserve is a popular tourist attraction located on the island of Barbados. It is a natural park and sanctuary that is home to a variety of native animals and plants.

2. What animals can be seen at the Barbados Wildlife Reserve?
Visitors to the Barbados Wildlife Reserve can expect to see various species of animals, including Green Monkeys, Red-footed Tortoises, Caribbean Flamingos, parrots, iguanas, and other indigenous birds and mammals.

3. What is the entrance fee for the Barbados Wildlife Reserve?
As of the last update, the entrance fee for the Barbados Wildlife Reserve is $30 for adults and $15 for children ages 3-12. Prices may vary, so it is recommended to check the official website or contact the Reserve directly for the most up-to-date information.

4. What are the operating hours of the Barbados Wildlife Reserve?
The Barbados Wildlife Reserve is typically open to visitors from 10:00 AM to 5:00 PM. However, it is advisable to confirm the operating hours before visiting as they may be subject to change.

5. Is there a guided tour available at the Barbados Wildlife Reserve?
Yes, guided tours are available at the Barbados Wildlife Reserve. Knowledgeable guides will provide visitors with insights about the animals, their habitats, and conservation efforts in Barbados.

6. Can visitors interact with the animals at the Barbados Wildlife Reserve?
No, touching or feeding the animals is not permitted at the Barbados Wildlife Reserve. This is to ensure the safety and well-being of both visitors and the animals. However, visitors can observe the animals up close and take photographs.

7. Are there any special events or feeding times at the Barbados Wildlife Reserve?
Yes, there are daily feeding times at the Barbados Wildlife Reserve. Visitors can witness the feeding of Green Monkeys and other animals during these scheduled times.

8. Are there facilities like a café or restroom at the Barbados Wildlife Reserve?
Yes, there are restroom facilities available at the Barbados Wildlife Reserve. However, there is no café or food service on-site. Visitors are encouraged to bring their own refreshments or enjoy a meal at nearby restaurants.

9. Can I bring my own snacks or picnic to the Barbados Wildlife Reserve?
Yes, visitors are allowed to bring their own snacks or picnic to enjoy within designated areas at the Barbados Wildlife Reserve. However, it is important to maintain cleanliness and not feed any of the animals.

10. Is there parking available at the Barbados Wildlife Reserve?
Yes, there is parking available for visitors at the Barbados Wildlife Reserve. Parking is usually free, but it is advisable to confirm any specific requirements or limitations when planning your visit.


Letenka Barbados Barbados Wildlife Reserve


Názov cestovnej destinácie Barbados hneď vzbudzuje asociácie s krásnymi plážami, modrou vodou a dovolenkou pri mori. No okrem týchto atrakcií ponúka Barbados ešte oveľa viac, ako by ste si mohli myslieť. Jedným z takýchto skrytých pokladov tohto karibského ostrova je Barbados Wildlife Reserve.

Barbados Wildlife Reserve je malý, no fascinujúci park, ktorý sa nachádza v miestnosti Farley Hill, vo východnej časti ostrova. Tento park zasvätený ochrane a výskumu miestneho ekosystému je domovom mnohých ohrozených druhov, ktoré tu žijú vo voľnej prírode. Jednou z hlavných atrakcií tohto miesta sú prirodzene žijúce živočíšne druhy, ako sú ťavy, víly aj vyššie druhy vtáctva.

Keď vojdete do parku, okamžite vás zaujme jeho príjemná atmosféra. Ťavy, ktoré sú jednými z hlavných obyvateľov rezervy, vo voľnej prírode sa tu pasú. Je neuveriteľné sledovať ich v ich prirodzenom prostredí a pozorovať ich jedinečné správanie. Pri prechádzke cez park tak budete mať veľa príležitostí na to, aby ste tieto milé tvory lepšie spoznali a dokonca aj pohladkali.

Okrem ťav je tu aj veľa ďalších živočíšnych druhov, ktoré tu môžete vidieť. Napríklad, tu sa nachádza kolónia vzácnych zlatých opíc, ktoré vyskakujú z konárov stromov a pokojne si posedávajú v korunách stromov. Ohromujúce je tiež množstvo vtákov v rezervácii. Môžete pozorovať prekrásne spevavé vtáky, ako napríklad koliber alebo garda, a v niektorých častiach parku ich môžete vidieť aj hniezdiť.

Okrem toho si môžete prezrieť aj niektoré exotické druhy hadov a korytnačiek, ktoré sú starostlivo chránené a pestované v rezervácii. Je fascinujúce sledovať, ako profesionalisti pracujú na ochrane týchto ohrozených tvorov a zároveň ich učia a starajú sa o nich.

Práve táto kombinácia prírodneho prostredia a zodpovedného manažmentu prináša turistom jedinečný zážitok. Navštívenie Barbados Wildlife Reserve nie je len príležitosťou spoznať a vidieť vzácne druhy živočíchov, ale aj prínosom pre ochranu a udržanie biologickej rozmanitosti.

Výlet do Barbados Wildlife Reserve je teda určite hodnou návštevy. Odrazu získate nový pohľad na toto karibské ostrovné raji a prehĺbite svoje pochopenie miestneho ekosystému. A k tomu všetkému, môžete sa aj veľmi zabaviť pri pozorovaní týchto ohromujúcich zvierat vo voľnej prírode. Takže, poďte si užiť nezabudnuteľný zážitok v Barbados Wildlife Reserve.


Počasie Barbados Barbados Wildlife Reserve


Barbados je nádherný ostrov ležiaci v Karibiku, ktorý je známy svojou exotickou prírodou a úžasným počasím po celý rok. Aby sme získali lepšiu predstavu o tomto fantastickom mieste a jeho jedinečnej faune, musíme sa zameriať nielen na počasie, ale aj na Barbados Wildlife Reserve - rezerváciu divokej prírody na ostrove.

Väčšina ľudí prichádza na Barbados kvôli jeho slnečnému počasiu. Ostrov je známy svojimi nekonečnými plážami s bielym pieskom, ktoré lákajú turistov na vábne opaľovanie a osviežujúce kúpanie v čírej modrej vode Karibského mora. Táto tropická destinácia ponúka teploty od 25 do 30 °C počas celého roka, vďaka čomu je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú slnečné dovolenky.

Ak však chcete zažiť niečo viac než len užívanie si pláží, je tu pre vás Barbados Wildlife Reserve. Táto unikátna rezervácia je domovom rôznych endemických zvierat, ktoré si môžete všimnúť pri prechádzke rezerváciou.

Najslávnejšie a najväčšie zvieratá v rezervácii sú želvy. Bezplatná prehliadka vám umožní sledovať tieto ohromné tvory, ako si oddychujú a živia sa v ich prirodzenom prostredí. Od malých plikátok až po obrovské karety, je fascinujúce sledovať, ako sa tieto tvory pohybujú v rezervácii.

Okrem želv v Barbados Wildlife Reserve sú tiež beziace jeleny, opice a veveričky. Hlavné pravidlo pre návštevníkov je, že zvieratá nemôžu byť krmené a dotýkané, pretože sa musí zachovávať ich prirodzené prostredie a zvyky. To však neznamená, že nebudete mať príležitosť vidieť ich zblízka.

Rezervácia ponúka aj informačné tabule a odborníkov, ktorí vám poskytnú podrobné informácie o každom zvieraťovi a jeho životnom štýle. Títo odborníci vám budú schopní poskytnúť zodpovedajúce výchovné ​​informácie, ktoré vám pomôžu lepšie pochopiť túto úžasnú prírodu.

Okrem toho môžete nadobudnúť nové skúsenosti aj prostredníctvom ich denných ukážok kŕmenia, kde sa dozviete viac o strave a životnom štýle rôznych druhov zvierat. To je úžasný spôsob, ako zažiť a naučiť sa viac o týchto fascinujúcich tvoroch.

Ako hovorí staré známe príslovie: "pokiaľ na Barbade prší, tak nie je to veľa a nie je to dlho." Počasie v Barbados je skutočne prekvapujúce a ostrov si zachováva svoje slnečné počasie napriek niektorým dažďom, ktoré môžu prísť krátko. Preto sa neostávajte v ubytovaní a neobávajte sa dažďa, ale vyberte sa do Barbados Wildlife Reserve a objavte fascinujúci svet divokej prírody tohto ostrova.

Barbados Wildlife Reserve je trefou do čierneho pre všetkých, ktorí chcú zažiť niečo viac než len klasickú plážovú dovolenku. Toto miesto vám umožní zoznámiť sa s barbadskou faunou a ukázať vám, že Barbados je oveľa viac, ako len krásne pláže.


Najrozsiahlejšia online selekcia leteniek

Najlepšia cena zaručená

Tisíce nadšených zákazníkov

Najlacnejšie letenky do každej časti sveta

Kúpte si najlacnejšie letenky do okúzľujúcich miest či už krásou, alebo podivnosťou.

Objaviť letenky