Nájdite najlacnejšie letecké lístky

Barbados Hunte's Gardens

Najčastejšie otázky a odpovede Barbados Hunte's Gardens


1. Aké je vstupné do Hunte's Gardens?
Vstupné do Hunte's Gardens je 40 USD pre dospelých a 20 USD pre deti.

2. Koľko trvá prehliadka záhradou?
Prehliadka záhradou trvá zvyčajne približne 1 až 2 hodiny.

3. Mám si rezervovať vopred svoju prehliadku?
Nie je potrebné rezervovať si vopred prehliadku záhradou, ale odporúča sa prísť včas, aby ste si zabezpečili miesto.

4. Aké sú otváracie hodiny Hunte's Gardens?
Hunte's Gardens je otvorená každý deň od 9:00 do 17:00 hod.

5. Je možné občerstviť sa v Hunte's Gardens?
Áno, v záhrade je malá kaviareň, kde si môžete kúpiť jedlo a nápoje.

6. Je vhodné pre deti navštíviť Hunte's Gardens?
Áno, deti sú vítané v Hunte's Gardens. Existuje mnoho zákutí na objavovanie a priestor na hranie.

7. Aké druhy rastlín a kvetov možno v Hunte's Gardens vidieť?
V Hunte's Gardens môžete vidieť širokú škálu tropických rastlín, stromov a kvetov, vrátane orquídeí, palmy a bambusu.

8. Existujú nejaké odborné prehliadky záhradou?
Áno, Hunte's Gardens ponúka aj odborné prehliadky pre tých, ktorí majú záujem o detailnejšie informácie o rastlinách a histórii záhrady.

9. Je povolené fotografovanie v Hunte's Gardens?
Áno, fotografovanie je v záhrade povolené. Ak však chcete použiť fotografie na komerčné účely, je potrebné získať povolenie.

10. Aký je najlepší spôsob, ako sa dostať do Hunte's Gardens?
Najlepší spôsob, ako sa dostať do Hunte's Gardens, je taxi alebo prenájom auta. Záhrada sa nachádza v centre ostrova Barbados.


Počasie Barbados Hunte's Gardens


Počasie na Barbados v Hunte's Gardens

Barbados je krásnou karibskou destináciou, známou svojimi hviezdnicami, bledomodrými plážami a teplým počasím počas celej dovolenky. Hunteho záhrady, nachádzajúce sa na jeho východnom pobreží, neponúkajú iba úchvatné scenérie, ale aj jedinečnú mikroklímu, ktorá je o niečo chladnejšia a vlhkejšia ako inde na ostrove.

Barbados sa nachádza v Karibskej oblasti, v tropickom pásme, a preto je známy svojimi priemernými teplotami medzi 25 až 30 stupňov Celzia počas celejho roku. Tieto teploty sú ideálne na relaxáciu na pláži a vychutnávanie miestnych atrakcií. Avšak, Hunteho záhrady sú príjemným útočiskom od občasného tepla a vlhka, ktoré môže prevládať v iných častiach ostrova.

Hunteho záhrada je známa svojimi tropickými rastlinami, dopestovanými v prekrásnom a rozsiahlom prostredí. Kvety, palmové stromy a exotické rastliny tvoria jedinečnú atmosféru, ktorá je relatívne chladnejšia a vlhkejšia ako v iných častiach ostrova. To sa čiastočne datuje aj k jej rozloženiu v údolí, ktoré poskytuje príjemný tieň a znižuje teplotu.

Vďaka zemepisnému umiestneniu a obklopeniu morom, Barbados nie je výrazne ovplyvnený sezónnymi zmenami počasia. Avšak, počas plytkej zimy na severnej pologuli (júl a august) môže byť na ostrove mierny nárast zrážok. Napriek tomuto faktoru je Hunteho záhrada stále živá a úžasná na návštevu.

Ak sa rozhodnete navštíviť Hunteho záhradu, odporúča sa obliecť si ľahké a pohodlné oblečenie, ktoré vám umožní pohodlné prechádzky v teplote okolo 25 stupňov Celzia. Prípadne si nezabudnite vziať dáždnik, pretože kvôli miernym zrážkam by mohlo občas sprchať.

V každom prípade, Hunteho záhrady ponúkajú zážitok, ktorý sa oplatí prežiť. Okrem samotných záhrad môžete tiež navštíviť historickú budovu vo vnútri, kde je k dispozícii občerstvenie a môžete si oddýchnuť vo vnútri, keď si trochu oddychnete od prechádzky.

Po návšteve tejto nádhernej záhrady sa môžete vrátiť na svoje ubytovanie na pláži a ďalej si užívať príjemné a slnečné počasie, ktoré je typické pre Barbados. Pre tých, ktorí majú radi exotický rastlinný život a lásku k prírode, Hunteho záhrady sú nevyhnutným bodom na itinerári návštevy tohto prekrásneho karibského ostrova.


Ubytovanie Barbados Hunte's Gardens


Hunte's Gardens sú jedným z najkrajších miest na ostrove Barbados. Tento tropický raj sa nachádza v juhovýchodnej časti ostrova a ponúka nádherné záhrady, ktoré sú domovom pre množstvo vzácnych kvetov a rastlín.

Ak hľadáte ubytovanie na Barbadosi, Hunte's Gardens sú vynikajúcou voľbou. Ide o krásne miesto, ktoré poskytuje veľmi osobitú atmosféru a dokonalé prostredie na oddych a relaxáciu.

V areáli záhrad sa nachádza aj unikátny pavilón s barom, kde si môžete vychutnať chladené drinky a vychutnať si príjemné okolité prostredie. Pavilón aj s nerezovými stoličkami a stolmi je umiestnený v strede záhrady, a tak návštevníci môžu vychutnať nádherný výhľad na kvitnúce rastliny a kvety.

Okrem toho, Hunte's Gardens ponúkajú aj plno možností na prechádzky po krásnych záhradách, ktoré sú plné farebných kvetov a útulných kútov. Pre milovníkov vodných prvkov je tu malý rybník plný rýb a útulná terasa, kde sa môžete posadiť a vychutnať si pokoj a ticho.

Ubytovanie v Hunte's Gardens ponúka jedinečný zážitok pre tých, ktorí hľadajú útulné miesto na relax a množstvo zelene naokolo. K dispozícii sú luxusné apartmány, ktoré sú ideálne pre tých, ktorí chcú mať blízko k záhrade a užiť si relax spojený s prírodou.

Apartmány sú plne zariadené, majú k dispozícii všetko, čo potrebujete pre pohodlný pobyt vrátane klimatizácie, kúrenia, TV a bezplatného Wi-Fi. V areáli sa nachádza aj pieskovisko pre deti a kosárenské ihrisko.

Hunte's Gardens sú ideálne pre tých, ktorí chcú preskúmať krásy Barbadosu a oddychovať v príjemnom a pokojnom prostredí. Ubytovanie v Hunte's Gardens je jedinečným zážitkom, ktorý nezabudnete nikdy. Rýchlo si zarezervujte svoj pobyt v tomto krásnom raji a užite si nádherné zážitky plné prírody a kvalitného oddychu.


Dovolenka Barbados Hunte's Gardens


Barbados nie je len známy svojimi krásnymi plážami a modrou Karibikom, ale tiež skrýva množstvo exotických a nádherných záhrad. Jednou z najnavštevovanejších záhrad na ostrove je Hunte's Gardens, ktorá ponúka zážitok z krásy prírody a pokojného relaxu.

Hunte's Gardens sa nachádzajú v oblasti Saint Joseph a sú vytvorené majstrom záhradníkom s kurýrnym zmyslom pre detail a láskou k prírode - Anthony Hunteom. Táto záhrada bola otvorená pre verejnosť v roku 2007 a odvtedy sa stala obľúbeným miestom pre miestnych obyvateľov aj turistov.

Po vstupe do záhrady sa ocitnete v inom svete plnom pestrej vegetácie, kvetov a stromov. Anthony Hunte premiešal tropickú a subtropickú flóru, čím vytvoril unikátnu kombináciu rôznych druhov rastlín. Záhrada je rozdelená do rôznych sérií malých a intímnych zákutí, kde si môžete vychutnať jedinečnú atmosféru a krásu prírody.

Medzi vrcholné momenty návštevy Hunte's Gardens patrí prechádzka po zakrutenej chodbe kruhovitých stĺpov, ktorá je obklopená kvitnúcimi rastlinami. Táto časť záhrady ponúka ideálne miesto na relaxáciu a oddych, kde môžete očakávať tie najväčšie kvetiny a vôňu, ktorá vás omamí.

Okrem toho si môžete vychutnať pitie exotických koktailov v kokteilovej zóne záhrady, ktorá ponúka panoramatický výhľad na karibské more. Toto je ideálne miesto na strávenie niekoľkých hodín s priateľmi alebo rodinou v relaxačnej a príjemnej atmosfére.

V záhrade môžete tiež nájsť množstvo soch a umenie, ktoré dopĺňajú atmosféru tohto jedinečného miesta. Každý kút záhrady je premyslene navrhnutý tak, aby ste mohli objavovať nové a nezabudnuteľné umenie.

Hunte's Gardens tiež ponúkajú možnosť kúpiť si niektoré z mnohých rastlín a kvetín, ktoré sú v záhrade pestované. Takže si nemusíte odnášať len spomienky na tento nádherný zážitok, ale aj časť záhrady, ktorú si môžete vypestovať vo svojom vlastnom dome.

Keď plánujete svoju dovolenku na Barbados a hľadáte niečo očarujúce a jedinečné, Hunte's Gardens sú ideálnym miestom na návštevu. Bude to zážitok, ktorý vás osobne pohltí do prírodného bohatstva a šarmu tohto karibského ostrova.


Letenka Barbados Hunte's Gardens


Letenka do destinácie Barbados v Atlantickom oceáne je snom mnohých cestovateľov. Na tomto karibskom ostrove nájdete krásne pláže, teplé podnebie a jedinečnú kultúru. Jedným z najpopulárnejších miest na Barbadosi je Hunte's Gardens, ktorý ponúka návštevníkom okúzľujúce zážitky v podstate celý rok.

Hunte's Gardens je rozsiahly záhradný komplex s rozlohou 2,5 hektára, ktorý je situovaný vo vnútrozemí ostrova. Jeho vznik sa datuje do roku 1954, kedy ho zakladateľ, Anthony Hunte, kúpil ako pustnúcu nehnuteľnosť. Pôvodne to bola len obyčajná jamka, no Hunte sa rozhodol premeniť ju na krásnu a exotickú záhradu plnú rastlín a kvetov.

Dnes je Hunte's Gardens známy svojou jedinečnou atmosférou, ktorú tvorí kombinácia krásnych rastlín, hudby a umenia. Záhrada je plná stromov, druhových rastlín a okrasných kvetov z celého sveta. Anthony Hunte sám starostlivo pestuje rastliny a vytvára skvelé kompozície, ktoré pôsobia veľmi harmonickým dojmom.

Pri prechádzke záhradou môžete objavovať množstvo atraktívnych miest. Bude vás pútať romantický mostík, tiché terasy a skryté chodníčky. Nezvyčajne, v Záhrade Huntea množstvo rastlín rastie nielen na vrchu pôdy, ale aj v medzerách chodníkov a dokonca i na zábradliach. Takýto netradičný prístup k záhrade dáva jej atmosfére zvláštnu jedinečnosť.

Okrem zelených klenotov záhrady si môžete vychutnať aj hudobné predstavenie. Anthony Hunte je zanietený hudobník a na túto túto vášeň nezabúda. V záhrade nájdete niekoľko klavírov, na ktorých môžete hrať, či sa len potešiť z príjemných tónov, ktoré do atmosféry záhrady prispievajú.

V ponuke sú aj občerstvenia, kde si môžete oddýchnuť a ochutnať miestne jedlá a nápoje. Môžete sa posilniť predtým, ako sa pustíte na objavovanie ďalších úkrytov a fantastických kolónií rastlín.

Celkovo je Hunte's Gardens nádhernou oázou priemeru v tropickom prostredí, ktorá ponúka jedinečný únik od každodenných starostí. Tento záhradný raj vytvoril Anthony Hunte so srdcom a takto si ho môžete vychutnať aj vo vašej vlastnej duši.

Letenka do Barbadosu je ako lístok do ríše snov, ktorá zahrňuje Hunte's Gardens. Táto úžasná záhrada ponúka pôsobivú kombináciu krásnych rastlín, hudby a umenia. Ak si zarezervujete svoju letenku, určite si nezabudnite premiestniť do tohto úžasného miesta, kde vaše zmysly budú prebudené a vaše duša bude posilnená.


Najrozsiahlejšia online selekcia leteniek

Najlepšia cena zaručená

Tisíce nadšených zákazníkov

Najlacnejšie letenky do každej časti sveta

Kúpte si najlacnejšie letenky do okúzľujúcich miest či už krásou, alebo podivnosťou.

Objaviť letenky