Nájdite najlacnejšie letecké lístky

Barbados Port St. Charles

Počasie Barbados Port St. Charles


Barbados je karibský ostrov, ktorý sa západne nachádza od Afriky a je súčasťou ostrovného reťazca Malých Antil. Je to populárna turistická destinácia s krásnymi plážami, exotickými rastlinami a samozrejme skvelou tropickou klímou. Jedným z najlepších miest pre turistov je prístav Port St. Charles.

Port St. Charles je prestížny priestranný prístav, ktorý sa nachádza na západnom pobreží Barbados. Tento prístav sa rozprestiera na sedemnásť akrách a ponúka výborné možnosti pre stojace aj pohyblivé plavidlá. Okrem toho, si môžete vychutnať nekonečný výhľad na Karibské more, ktoré sa tiahne až po obzor.

Tropické počasie Barbadosu a Port St. Charles

Barbados a Port St. Charles sa nachádzajú na rovníku a preto sa môžete tešiť z krásneho tropického počasia po celý rok. Teploty sa držia počas celého roka okolo 28-30 stupňov Celzia a je tu vysoká vlhkosť, ktorá sa pohybuje okolo 75%.

Teploty vody sú tiež celoročne príjemné a pohybujú sa okolo teploty 27-29 stupňov Celzia. Teplota vody je ideálna na plávanie, potápanie, surfovanie a iné vodné športy.

Večery v prístave Port St. Charles sú zvyčajne veľmi príjemné s minimálnym výskytom dažďa. Väčšinou fúka príjemný vánek z Karibského mora, ktorý pomáha udržiavať teplotu v príjemnej miere a zároveň poskytuje výbornú atmosféru pre romantické večery.

Najlepší čas na návštevu Barbadosu a Port St. Charles

Barbados a Port St. Charles sa môžu pochváliť skvelou tropickou klímou po celý rok. Máte teda na výber a môžete si vybrať z ktorejkoľvek časti roka, aby ste si užili toto krásne miesto.

Ak sa chcete vyhnúť obdobiam s vyšším výskytom dažďa, najlepším obdobím na návštevu je medzi decembrom a májom. V tomto období je vysoká záruka slnečného počasia, minimálne zrážky a príjemná teplota.

Ak hľadáte dovolenku s okúzľujúcim tropickým počasím, Port St. Charles a Barbados sú pre Vás tým správnym miestom. Svoju dovolenku si určite užijete plnohodnotne a zostanú Vám nezabudnuteľné zážitky!


Najčastejšie otázky a odpovede Barbados Port St. Charles


1. Aké je umiestnenie Barbados Port St. Charles?
Barbados Port St. Charles sa nachádza na severozápadnom pobreží ostrova Barbados.

2. Ako sa tam dostanem?
Najjednoduchším spôsobom, ako sa dostať do Barbados Port St. Charles, je letecky priletieť na medzinárodné letisko Grantley Adams International Airport a potom pokračovať cestou autom alebo taxíkom do rezortu.

3. Aké možnosti ubytovania ponúka Barbados Port St. Charles?
Barbados Port St. Charles ponúka luxurious residence a apartmány s výhľadom na jachtárske mólo alebo na more. Každá jednotka je plne vybavená a zaručuje súkromie a pohodlie.

4. Aké aktivity sú k dispozícii v Barbados Port St. Charles?
V Barbados Port St. Charles je množstvo možností vodných športov, ako je jachting, rybolov a potápanie. Je tu tiež pláž, bazén, fitnes centrum a tenisové kurty. V blízkosti rezortu môžete navštíviť rôzne reštaurácie, bary a obchody.

5. Existujú v blízkosti niektoré turistické atrakcie?
Áno, v blízkosti Barbados Port St. Charles sa nachádzajú rôzne turistické atrakcie. Patrí sem napríklad muzeum historického letiska v Speightstowne, Pláž Mullins s jej bieleho piesku a Clearwater Bay s krásnymi scenériami.

6. Aké sú možnosti stravovania v rezorte?
V rezorte Barbados Port St. Charles sa nachádza reštaurácia Yacht Club s výbornou kuchyňou a výhľadom na jachty. Hostia si tu môžu vychutnať rôzne jedlá z čerstvých miestnych surovín.

7. Aké sú ceny ubytovania v Barbados Port St. Charles?
Ceny ubytovania v Barbados Port St. Charles sa líšia v závislosti od typu jednotky a sezóny. Odporúča sa kontaktovať rezort priamo alebo si pozrieť ich oficiálnu webovú stránku pre aktuálne ceny.

8. Môžem si rezervovať miesto v prístave pre moju vlastnú jachtu?
Áno, Barbados Port St. Charles umožňuje hostom s vlastnými jachtami rezervovať si miesto v prístave. Je tu dostupná moderná marína so všetkými potrebnými službami.

9. Aký je najbližší letisko k Barbados Port St. Charles?
Najbližšie letisko k Barbados Port St. Charles je medzinárodné letisko Grantley Adams International Airport, ktoré sa nachádza približne 33 km južne od rezortu.

10. Je Barbados Port St. Charles vhodný pre rodiny s deťmi?
Áno, Barbados Port St. Charles je vhodný aj pre rodiny s deťmi. Rezort ponúka detský bazén, detské ihrisko a rôzne aktivity pre deti.


Ubytovanie Barbados Port St. Charles


Barbados je karibský ostrov, ktorý patrí medzi obľúbené turistické destinácie nielen vďaka svojim krásnym plážam, ale aj bohatým kultúrnym a historickej dedičstvu. Keď sa chystáte navštíviť Barbados, rozhodne stojí za to vybrať si kvalitné ubytovanie. Jednou z možností je ubytovanie v rezorte Port St. Charles.

Port St. Charles je luxusný rezort na severe západného pobrežia Barbadosu. Je situovaný len 30 minút jazdy od letiska a 20 minút jazdy od hlavného mesta Bridgetownu. Má svoj privátny dok a pozostáva z 156 nádherných apartmánov. V Mauve Unit ponúka 6 apartmánov s výhľadom na more a , Coral Cove, má ďalších 10 apartmánov, z ktorých každý má výhliad na yachtovú zátoku. Väčšina apartmánov v Port St. Charles má súkromný bazén a krytú terasu.

Pokiaľ sa chystáte navštíviť Barbados a plánujete cestu s rodinou alebo veľkou skupinou priateľov, potom sú určené prostorné apartmány s viacerými spálňami a kúpeľňami. Každý apartmán v Port St. Charles má k dispozícii plne vybavenú kuchyňu, klimatizáciu, DVD prehrávač, WiFi pripojenie a počítač.

Rezort Port St. Charles ponúka aj niekoľko možností stravovania. V blízkosti nájdete niekoľko reštaurácií a barov, kde si môžete vychutnať svieže miestne jedlo a karibské koktaily. Okrem toho, môžete aj využiť služby vlastného kuchára, ktorý pripraví jedlá priamo v vašom apartmáne.

Na pláži v Port St. Charles máte k dispozícii lehátka a slnečníky a aj dohliadača. Môžete sa potešiť niekoľkými vodnými športami, ktoré sú vám k dispozícii, ako je kajakovanie, šnorchlovanie, windsurfing alebo plachtenie. Okrem toho sa môžete vydať na rybolovnú výpravu alebo objavovať okolitú prírodu.

Ak sa chcete nechať hýčkať, môžete navštíviť Port St. Charles spa, kde si môžete vychutnať rôzne ošetrenia a terapie, ktoré vám pomôžu zbaviť sa stresu a napätia.

Port St. Charles je ideálnym miestom na pobyt pre tých, ktorí chcú stráviť svoj čas na pláži, majú radi vodné športy alebo sa len chcú relaksovať a vychutnávať si krásne prostredie. Rezort je tiež ideálnym miestom pre svadobné hostiny, firemné akcie a prestížne podujatia. Vytvorte si vašu vlastnú karibskú dovolenku - zarezervujte si pobyt v Port St. Charles na Barbados a zažite karibskú atmosféru s pocitom pohodlia a luxusu.


Letenka Barbados Port St. Charles


Barbados je jedným z najkrajších ostrovných rájov Karibiku. Súčasťou tohto ostrova sú pláže s bielym pieskom, kristáľovo čistá voda a teplé slnečné počasie, čo robí z Barbadosu skvelú dovolenkovú destináciu. A keďže turizmus na Barbadosi je rozvinutý, nie je prekvapením, že ostrov má svoje vlastné medzinárodné letisko, ktoré je spojené s rôznymi časťami sveta, vrátane európskych krajín.

Ak plánujete cestovať na Barbados, dobrým miestom na pristátie je letisko Barbados Grantley Adams International Airport. Z letiska je však stále potrebné sa presunúť do niektorého z kúpeľových a turistických rezortov na ostrove. A práve tu prichádza do hry príležitosť využiť letenku do Barbados Port St. Charles.

Port St. Charles je malá prístavná oblasť nachádzajúca sa na severozápade Barbadosu, iba niekoľko kilometrov od letiska. Tento prístav je známy svojou elegance a luxusom. Má prítomnosť exkluzívnych jacht a jachtingových klubov. Okrem toho ponúka aj vybrané reštaurácie, kaviarne a rôzne obchody, čo z neho robí jednu z najobľúbenejších miest pre návštevníkov.

Kým Port St. Charles je známy ako prístav a jachtová destinácia, ponúka aj ostrý kontrast s tým, čo sa nachádza na niekoľko krokov od neho. Pláže a voda v tejto oblasti sú nielen malebné, ale aj nesmierne pôsobivé. Biely piesok a modré more vytvárajú scenériu, ktorú si môžete vychutnať, či už sa rozhodnete ísť na kúpanie, potápať sa alebo jednoducho relaxovať pri mori.

Pre turistov ponúka Port St. Charles aj rôzne atrakcie a aktivity. Môžete sa vydať na vodné športy, ako sú windsurfing, lovenie rýb alebo plachtenie na jachtách, čo je veľmi populárne v tejto oblasti. Môžete tiež navštíviť niektoré z okolitých ostrovov, ako je St. Lucia alebo Grenada, ktoré sú ľahko dostupné z Port St. Charles.

Ak plánujete navštíviť Barbados a hlavne oblasť Port St. Charles, je najlepšie si zabezpečiť letenku čo najskôr. Vyberte si jednu z mnohých medzinárodných leteckých spoločností, ktoré ponúkajú priame lety do Barbadosu. Medzi niektoré z týchto spoločností patrí British Airways, American Airlines a Virgin Atlantic Airways.

Barbados je krásna karibská krajina, ktorá ponúka nádherné pláže, priateľských a pohostinných ľudí a bohatú kultúru. Ak ste zainteresovaní vychutnať si luxusnú dovolenku v rámci karibského ostrova, letenka do Barbadosu Port St. Charles je ideálna voľba pre vás. Užite si svoju cestu a zažite všetko, čo tento ostrov ponúka!


Dovolenka Barbados Port St. Charles


Barbados je karibský ostrov, ktorý je známy svojimi krásnymi plážami, krištáľovo čistou vodou a pohostinnosťou miestnych obyvateľov. Medzi najluxusnejšie miesta na ostrove patrí rezort Port St. Charles, ktorý ponúka jedinečný zážitok z dovolenky.

Port St. Charles sa nachádza na severe ostrova a je považovaný za jedno z najexkluzívnejších rezidenčných a dovolenkových miest na Barbados. Tento nádherný rezort ponúka štýlové a luxusné ubytovanie vo forme nádherných viliek a apartmánov s výhľadom na jachty a more.

Hlavnou atrakciou Port St. Charles je jeho prístav, ktorý je domovom niekoľkých stoviek luxusných jacht. Pre milovníkov jachtingu je toto miesto rajom, kde si môžu prenajať jachtu a preskúmať okolité ostrovy alebo len relaxovať na pokoji svojej vlastnej jachty.

Okrem možnosti prenájmu jachty ponúka Port St. Charles aj mnoho ďalších aktivít. Môžete sa vydať na rybolovný výlet s miestnymi rybármi, ktorí vám ukážu najlepšie miesta na chytanie rýb. Ak preferujete podmorský svet, môžete sa vydávať na potápanie alebo šnorchlovanie a objaviť nádherné koraly a farebné ryby.

Rezort má tiež vlastnú pláž, kde si môžete užívať slnko a teplo. Pláž je čistá, biela a rozprávkovo nádherná. Môžete si prenajať slnečníky a lehátka, či siahnuť na osviežujúce koktaily v jednom z mnohých plážových barov.

Ak sa nabažíte morského vzduchu, môžete sa vybrať na prechádzku malebnými uličkami rezortu a obdivovať nádhernú karibskú architektúru. Ulicami sa vinú nádherné tropické záhrady a bazény, ktoré vytvárajú dokonalú atmosféru oddychu a luxusu.

Pre milovníkov golfových jazierok je v rezorte aj 9-jamkové golfové ihrisko, ktoré ponúka výzvy aj skúseným golfistom. Jeho trávnatá zeleň je perfekte upravená a okolo neho si môžete vychutnávať krásne výhľady na oblasť.

Jednou z najväčších výhod pobytu v Port St. Charles je jeho poloha. Nachádza sa v blízkosti niekoľkých známych reštaurácií, obchodov a nočných klubov, takže si môžete vychutnať nádherné jedlá a užiť si nočnú zábavu.

Dovolenka v Barbados Port St. Charles je jedinečným zážitkom, ktorý poskytuje kombináciu luxusu, krásneho prostredia a zábavy. Bude to dovolenka, ktorú nikdy nezabudnete a na ktorej si užijete čas odpočinku a relaxu, ale aj nekonečné možnosti dobrodružstva.


Najrozsiahlejšia online selekcia leteniek

Najlepšia cena zaručená

Tisíce nadšených zákazníkov

Najlacnejšie letenky do každej časti sveta

Kúpte si najlacnejšie letenky do okúzľujúcich miest či už krásou, alebo podivnosťou.

Objaviť letenky