Nájdite najlacnejšie letecké lístky

Brazília Angra dos Reis

Ubytovanie Brazília Angra dos Reis


Brazília Angra dos Reis je malebné turistické mesto, nachádzajúce sa na pobreží Južnej Brazílie. Pre turistov je to skvelé miesto na oddych a relaxáciu, pričom ponúka aj mnoho zaujímavých aktivít. Ak sa chystáte navštíviť Brazíliu Angra dos Reis, určite sa zaujímate aj o ubytovanie. V tomto článku sa pozrieme na niektoré z najlepších ubytovacích možností v tomto meste.

V prvom rade, ak hľadáte luxusné ubytovanie, môže byť pre vás ideálna voľba Tivoli Angra dos Reis Resort. Nachádza sa priamo pri pláži a ponúka všetky vybavenie, ktoré by ste očakávali od 5-hviezdičkového hotela. Okrem bazéna s výhľadom na more a kaviarne vám Tivoli Angra dos Reis Resort ponúka aj možnosť vodných športov a potápania. Toto ubytovanie je ideálne pre tých, ktorí hľadajú luxusné vybavenie a pohodlie.

Ďalšou možnosťou ubytovania je Vila Gale Eco Resort Angra. Táto rezortová dedina sa nachádza uprostred prírody a ponúka nádherný výhľad na okolité hory. Je to skvelé miesto na oddych a relaxáciu, pričom ponúka aj možnosť prechádzok po nádherných lesných chodníkoch a výletov do okolitých dediniek. Vila Gale Eco Resort Angra je tiež známa pre svoje dobré jedlo a nádherné víno.

Ak hľadáte ubytovanie súkromnejšieho charakteru, potom je pre vás ideálnym miestom Pousada Arpoador. Tento penzión sa nachádza priamo v centre mesta a ponúka príjemné a útulné izby. Pousada Arpoador je tiež známa pre svoje chutné raňajky, ktoré sú servírované na terase s výhľadom na more. Toto ubytovanie je ideálne pre tých, ktorí hľadajú miesto, kde sa môžu cítiť ako doma.

V neposlednom rade, ak hľadáte cenovo dostupné ubytovanie, potom by ste mohli zvážiť pobyt v Pousada Aquamaster Dive Resort. Tento penzión sa nachádza iba niekoľko metrov od pláže a ponúka základné, no pohodlné izby. Pousada Aquamaster Dive Resort ponúka možnosť potápania a organizuje výlety na najlepšie miesta na potápanie v okolí. Toto ubytovanie je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú jednoduché, ale príjemné miesto na pobyt.

V Brazílii Angra dos Reis je mnoho rôznych ubytovacích možností, ktoré sa prispôsobia každému rozpočtu a vkusu. Od luxusných 5-hviezdičkových hotelov až po pohodlné penzióny, každý návštevník si tu určite nájde svoje obľúbené miesto na pobyt.


Najčastejšie otázky a odpovede Brazília Angra dos Reis


1. Kde sa nachádza Angra dos Reis?
Angra dos Reis sa nachádza na juhovýchode Brazílie, konkrétne v štáte Rio de Janeiro.

2. Aký je hlavný dôvod návštevnosti Angra dos Reis?
Hlavným dôvodom návštevnosti Angra dos Reis je jeho nádherná príroda, rajské pláže a bohatý podmorský svet, čo robí z tejto oblasti skvelé miesto pre potápanie a vodné športy.

3. Ako sa dostanem do Angra dos Reis?
Najjednoduchší spôsob, ako sa dostať do Angra dos Reis, je letecky pristáť v medzinárodnom letisku Rio de Janeiro a potom si prenajať auto alebo využiť verejnú dopravu, aby ste sa dostali do Angra dos Reis.

4. Aké sú najlepšie pláže v Angra dos Reis?
Niektoré z najlepších pláží v Angra dos Reis zahŕňajú Praia do Dentistu, Praia das Flechas, Praia do Bonfim a Praia Grande.

5. Aké sú populárne vodné aktivity v Angra dos Reis?
V Angra dos Reis máte možnosť šnorchlovať, potápať sa, jazdiť na jachte, využívať kajaky a rôzne vodné športy.

6. Ako dlho by som mal zostať v Angra dos Reis?
Odporúčame zostať v Angra dos Reis minimálne 2-3 dni, aby ste mali dosť času na vychutnanie si krásnej prírody a všetkých aktivít, ktoré táto oblasť ponúka.

7. Existujú v Angra dos Reis nejaké historické pamiatky?
Áno, v Angra dos Reis nájdete Kostol svätého Benedikta, ktorý je známy svojou históriou a architektúrou.

8. Má Angra dos Reis nejaké rezorty alebo hotely?
Áno, Angra dos Reis má veľa rezortov a hotelov, ktoré ponúkajú rôzne typy ubytovania pre turistov.

9. Aké jedlá sú typické pre Angra dos Reis?
Typickými jedlami v Angra dos Reis sú ryby a morské plody, ktoré sú čerstvo ulovené v okolitých vodách.

10. Kedy je najlepšie obdobie na návštevu Angra dos Reis?
Najlepšie obdobie na návštevu Angra dos Reis je v brazílskom letnom období, ktoré trvá od decembra do marca, keď je počasie horúce a suché.


Letenka Brazília Angra dos Reis


Brazília je známa svojou exotickou krásou a rôznorodosťou svojich destinácií. Jednou z najkrajších a najobľúbenejších miest je Angra dos Reis, ktoré je dostupné pomocou leteniek. Tento letovisko je skutočne rajským útočiskom pre turistov, ktorých láka krásna príroda, biele piesočnaté pláže a tyrkysové more.

Angra dos Reis sa nachádza na pobreží Atlantického oceánu, v juhovýchodnej časti Brazílie. Tento kúsok neba je obklopený tropickými dažďovými lesmi a je domovom mnohých ostrovov a zátok, ktoré sa tiahnu pozdĺž pobrežia. Toto miesto je zároveň aj susedom známej turistickej destinácie Rio de Janeiro a je dosiahnuteľné v rámci niekoľkých hodín letu.

Angra dos Reis ponúka širokú škálu aktivít pre milovníkov prírody a dobrodružných turistov. Najpopulárnejšou činnosťou je plachtenie do rôznych zátok a ostrovov, kde si môžete vychutnať pôvabné pláže a pozorovať farebný podmorský život pri potápaní. Okrem toho, existuje veľa vodných športov, ako sú surf, kiteboarding a vodné lyžovanie. Turisti môžu tiež navštíviť prírodné parky a chránené oblasti, kde môžu počúvať zvuky exotických vtákov a obdivovať pestrú divočinu.

Pokiaľ ide o ubytovanie v Angra dos Reis, turisti majú na výber medzi luxusnými rezortmi, rodinnými penziónmi aj cenovo dostupnými hotelmi. Áno, ceny sa môžu líšiť v závislosti od miesta, no väčšina turistov súhlasí, že stojí za to si zaplatiť viac za kúzlo tohto miesta. Niektoré luxusné rezorty ponúkajú výhodné all-inclusive ponuky, ktoré zahŕňajú jedlo, nápoje a rôzne aktivity.

Ak ste gurmán, Angra dos Reis vás nesklame. Môžete ochutnať čerstvé morské plody, ako sú krevety, langusty, humre aj rôzne ryby, ktoré sú prípravené podľa autentických miestnych receptov. Väčšina reštaurácií ponúka aj tradičné brazilské jedlá, ako je feijoada, ktorá je základom kuchyne v tejto krajine.

Angra dos Reis je miestom, ktoré si zamilujete aj svojou atmosférou a pohostinnosťou miestnych obyvateľov. Budete mať príležitosť vidieť a naučiť sa o bohatých kultúrnych tradíciách a histórii Brazílie prostredníctvom rôznych oblastných festivalov a podujatí.

Výlet do Angra dos Reis je pre každého, kto sa túži vzdialiť od stresu moderného života a zažiť skutočné pohodlie a lásku k prírode. Letenka do tohto rajského miesta je vstupenkou k unikátnej kombinácii zázračného scenéru, oddychu a dobrodružstva. Preto, ak túžite po tropickom dovolenkovom raji, neváhajte a rezervujte si letenku do Angra dos Reis a zažite nezabudnuteľnú dovolenku v Brazílii.


Dovolenka Brazília Angra dos Reis


Brazil je veľmi rozmanitá krajina s veľkým množstvom nádherných a exotických miest na dovolenku. Jedným z najkrajších miest je Angra dos Reis, ktoré sa nachádza na pobreží štátu Rio de Janeiro. Angra dos Reis je miestom, kde sa stretáva bujná príroda s modrým morom a biele piesočnaté pláže, čo z neho robí ideálne miesto na dovolenku pre tých, ktorí si chcú oddýchnuť a osviežiť sa.

Prvou vecou, ktorá vás pri príchode do Angra dos Reis dostane, je jeho prírodná krása. Okolie je bohaté na tropické lesy, ktoré ponúkajú úžasné výhľady na oceán a sú domovom množstva exotických druhov flóry a fauny. Môžete sa stretnúť s opicami, motýľmi a mnohými inými druhmi živočíchov. Pre milovníkov prírody je tu veľa príležitostí na turistiku a objavovanie okolia.

Hlavnou atrakciou Angra dos Reis sú však jeho pláže a ostrovy. Má viac ako 300 ostrovov, ktoré sú rozptýlené na mori a tvoria krásnu scenériu. Na týchto ostrovoch sú prenajímané jachty a katamarány, kde si môžete vziať romantickú plavbu po mori a objavovať tieto úchvatné ostrovy. Niektoré z najobľúbenejších ostrovov sú Ilha Grande a Ilha de Cataguases.

Pláže v Angra dos Reis sú tiež neskutočné. Znamenitým príkladom je Praia do Dentista, ktorá je považovaná za jednu z najkrajších pláží v Brazílii. Je tam biele piesočnaté pobrežie, ktoré sa spája s jemným turkozovým morom. Je to miesto, kde sa portugalská kráľovná Amélia často kúpala a od tohto momentu jej dali meno. Ďalším populárnym miestom je Praia do Bonfim, ktorá je známa svojimi príťažlivými skalami a klarifikovanou vodou.

Angra dos Reis má tiež bohatú históriu a kultúru. Môžete navštíviť koloniálne dedinky a históriou nabitú štvrť v Angra dos Reis. Miestne trhy ponúkajú ľudové umenie, rukodielne výrobky a miestne jedlá, ktoré stojí za ochutnanie.

Ak hľadáte dovolenku plnú prírodných krás a zážitkov, Angra dos Reis je pre vás to pravé miesto. S jeho nádhernými plážami, ostrovmi a tropickou prírodou vás nadchne a očarí. Máte tu možnosť objavovať krásy Brazílie a zároveň si oddýchnuť na pláži a užiť si miestnu kultúru. Brazília Angra dos Reis je dovolenkovým rajom pre každého, kto si chce vychutnať pravú tropickú exotiku.


Počasie Brazília Angra dos Reis


Brazília je známa svojimi krásnymi plážami a exotickou atmosférou. Jedným z takýchto fascinujúcich miest je Angra dos Reis, ktoré sa nachádza v juhovýchodnej časti krajiny. Toto prírodné rajské miesto sa nachádza medzi množstvom ostrovov a zátok a ponúka turistom jedinečné zážitky.

Jednou z vecí, ktorá robí Angra dos Reis tak atraktívnym turistickým miestom, je jej skvelé klimatické podmienky. Celoročne panuje tropické podnebie s vysokými teplotami a vysokou vlhkosťou. Teploty sa pohybujú okolo 27 - 30 °C, čo je ideálne pre milovníkov slnka a pláže.

Ak ste náhodou plánovali návštevu Angra dos Reis, je dôležité mať na pamäti, že najvyššiu sezónu tu predstavuje leto medzi decembrom a marcom. Toto obdobie je plné turistov z celého sveta, ktorí prichádzajú za slnečným počasím a nádhernými plážami Brazílie.

Počas leta môžete očakávať slnečné a teplé dni s príležitostnými letnými záplavami. Dažde môžu byť veľmi intenzívne a často prichádzajú vo forme búrok neskôr poobede. Aj keď tieto záplavy môžu byť krátke, prinášajú fúkanie vetrů a spektakulárne blesky a hromy, ktoré dodávajú atmosfére zázrak.

Jesenné a zimné mesiace v Angra dos Reis predstavujú obdobie s miernejším počasím. Teploty sa môžu pohybovať od 20 do 25 °C a sú ideálne pre turistov, ktorí preferujú menej horúce a menej preplnené pláže. Aj keď je zima mierna, je možné zakúsiť chvíle vetra a dažďa.

Pre tých, ktorí plánujú aktivitu ako šnorchlovanie alebo potápanie, teplota mora v Angra dos Reis je ideaľná počas celého roku. V lete môže byť teplota vody okolo 24 až 26 °C, zatiaľ čo v zime sa môže znížiť na 19 až 23 °C.

Angra dos Reis je teda jedným z najideálnejších miest v Brazílii, ak hľadáte slnečné a teplé počasie, krásne pláže a nezabudnuteľnú dovolenku. Nech počasie je akékoľvek, táto časť Brazílie ponúka prírodnú krásu a atmosféru, ktorá vás dostane.

Ak teda milujete horúce počasie, vlhkosť a trópy, Angra dos Reis v Brazílii je miestom, kam by ste sa mali dostať. So svojimi krásnymi plážami, fascinujúcimi letnými záplavami a tropickým podnebím vás toto miesto určite pohltí svojou exotickou atmosférou a nezabudnuteľnými zážitkami.


Najrozsiahlejšia online selekcia leteniek

Najlepšia cena zaručená

Tisíce nadšených zákazníkov

Najlacnejšie letenky do každej časti sveta

Kúpte si najlacnejšie letenky do okúzľujúcich miest či už krásou, alebo podivnosťou.

Objaviť letenky