Nájdite najlacnejšie letecké lístky

Dominikánska republika Playa Grande Golf Course

Najčastejšie otázky a odpovede Dominikánska republika Playa Grande Golf Course


Najčastejšie otázky a odpovede o Playa Grande Golf Course v Dominikánskej republike:

1. Kde sa nachádza Playa Grande Golf Course?
Playa Grande Golf Course sa nachádza v obci Río San Juan na severnom pobreží Dominikánskej republiky.

2. Ako sa dostanem do Playa Grande Golf Course?
Najlepší spôsob ako sa dostať do Playa Grande Golf Course je cez letisko v Punta Cana alebo v Puerto Plata. Následne môžete cestovať autom alebo vyhľadať prepravu cez hotel.

3. Sú povolené rezervácie na hru v Playa Grande Golf Course?
Áno, je možné si rezervovať čas na hru v Playa Grande Golf Course. Odporúča sa vopred rezervovať, pretože miesto je veľmi obľúbené a časy na hru sú obmedzené.

4. Aké sú cenníky hry v Playa Grande Golf Course?
Ceny hry v Playa Grande Golf Course sa líšia v závislosti od ročného obdobia a dňa v týždni. Odporúča sa kontaktovať golf rezort priamo alebo navštíviť ich webové stránky pre aktuálne ceny.

5. Aké vybavenie je k dispozícii vo vybavení Playa Grande Golf Course?
Playa Grande Golf Course ponúka plnú výbavu ako golfový bufet, klubovňu, prenájom golfových vozíkov a predaj golfových príslušenstva.

6. Je Playa Grande Golf Course otvorený verejnosti?
Áno, Playa Grande Golf Course je otvorený verejnosti. Hráči všetkých úrovní sú vítaní.

7. Aké sú zvláštne pravidlá alebo požiadavky na hru v Playa Grande Golf Course?
Playa Grande Golf Course vyžaduje, aby hráči mali platnú golfovú licenciu a obliekali sa v príslušnom golfovom oblečení. Hráči sú tiež povinní dodržiavať správanie a etiketu na kurze.

8. Je v Playa Grande Golf Course možné si prenajať golfové palice?
Áno, v Playa Grande Golf Course je možné si prenajať golfové palice. Môžete si vybrať z rôzneho sortimentu golfových palíc, vrátane kociek, železov a drvíc.

9. Ako dlho zvyčajne trvá hru v Playa Grande Golf Course?
Dĺžka hry v Playa Grande Golf Course sa líši, ale zvyčajne trvá približne 4 až 4,5 hodiny.

10. Aké sú možnosti stravovania v Playa Grande Golf Course?
Playa Grande Golf Course ponúka reštaurácie a bufety, kde môžete získať občerstvenie alebo obed počas hry. Tiež sú k dispozícii osviežujúce nápoje.


Dovolenka Dominikánska republika Playa Grande Golf Course


Dominikánska republika je jednou z najobľúbenejších destinácií pre dovolenkových nadšencov, ktorí túžia po slnku, plážach a nádherných prírodných scenériách. A jedným z najkrajších miest na túto krajinu je nepochybne Playa Grande, domov Playa Grande Golf Course.

Playa Grande Golf Course je nezabudnuteľné miesto pre každého, kto má rád golf. Nachádza sa na severovýchode Dominikánskej republiky, v obci Río San Juan. Táto golfová ihriska boli navrhnuté renomovaným architektom Robertom Trentom Jonesom. Je považovaný za jednu z jeho najkrajších práci a domáci pre niektoré z najlepších výhľadov na more, aké kedy uvidíte.

Playa Grande Golf Course sa nachádza na útese o výške 90 metrov nad morom, ktorý poskytuje panoramatický výhľad na Atlantický oceán. Má 10 jamiek, ktoré sú umiestnené v tesnej blízkosti útesu, čím poskytujú golfistom úžasné výhľady po celú dobu ich hry. Toto golfové ihrisko je známe predovšetkým svojimi nádhernými scenériami a úchvatným dizajnom, ktoré vytvárajú jedinečnú a neopakovateľnú golfovú skúsenosť.

Playa Grande Golf Course bolo vyhlásené za jedno z najlepších golfových ihrísk na svete a je dlhoročným favoritom medzi profesionálnymi i hobby golfermi. Je to však viac než len golf. Toto miesto je skutočným rajom pre prírodných, kultúrnych a zábavných nadšencov.

Playa Grande je známa svojimi nádhernými a nekonečnými plážami, ktoré sa tiahnu pozdĺž pobrežia a ponúkajú úžasný priestor na relaxáciu a opaľovanie. Tí aktívnejší môžu vyskúšať rôzne vodné športy, ako je šnorchlovanie, potápanie alebo windsurfing. V okolí sa nachádzajú aj niektoré z najkrajších prírodných scenérií Dominikánskej republiky, ako sú národné parky a lagúny.

Pre tých, ktorí chcú skúsiť niečo iné, Dominikánska republika ponúka bohatú kultúru, históriu a tradície. Môžete navštíviť miestne obce a dedinky, kde sa nachádzajú tradičné obchody, miestne reštaurácie a historické pamiatky. Určite by ste nemali premeškať príležitosť ochutnať dominikánsku kuchyňu, ktorá je preslávená svojimi exotickými prísadami a chutnými pokrmami.

Playa Grande Golf Course je skutočným prírodným zázrakom a kombináciou nádherného golfových ihrísk a úchvatných prírodných scenérií. Toto miesto poskytuje jedinečnú skúsenosť nielen pre golfistov, ale pre každého, kto hľadá dovolenku plnú relaxácie, adrenalinu a zábavy.

Takže, ak plánujete dovolenku v Dominikánskej republike, nezabudnite navštíviť Playa Grande Golf Course. Budete mať možnosť zažiť nádhernú kombináciu golfu, prírody a relaxácie, ktorú nezabudnete.


Ubytovanie Dominikánska republika Playa Grande Golf Course


Dominikánska republika je známa svojimi krásnymi plážami, a teraz sa môžete pripojiť k milovníkom golfovania a užiť si to v Playa Grande Golf Course. Ak ste golfista a chcete pridať k svojim dobrodružstvám aj tento typ športu, tak táto recenzia bola napísaná práve pre vás. Tu sa dozviete o všetkých aspektoch ubytovania pri tomto ihrisku: jeho poloha, služby a priestor.

Poloha

Playa Grande Golf Course sa nachádza v severovýchodnej časti Dominikánskej republiky, v meste Río San Juan. Je to jedno z golf ihrísk, ktoré navrhli a postavili Nicholas a Jack Nicklausovi. S rozlohou 2,485 aru je to najväčšie ihrisko v Karibiku. Na ihrisku si môžete urobiť prechádzku až k obrovským útesom nad Atlantickým oceánom, kde nájdete krásne vyzerajúce pláže, ktoré sú medzi turistami populárne. Navyše Golf Club má aj kryté priestory, ktoré chránia golfistov pred prípadným dažďom.

Služby

Ako host pre niekoľko dní alebo týždňov, môžete očakávať, že budete mať k dispozícii všetky potrebné služby. Playa Grande Golf Course poskytuje turistom prístup k reštaurácii, kde si môžu vychutnať miestnu kuchyňu a uspokojiť hlad po celodennom golvovaní. V okolí sa nachádza mnoho ďalších obchodov a obchodných centier, ktoré poskytujú potraviny pre každého ako aj všetky druhy suvenírov a darčekov.

Priestor

Hlavným cieľom každého návštevníka ihriska by malo byť golf a to prináša radosť každému okolo. Hráči sú uvítaní na palubách luxusných automobilov, ktoré pre nich sú k dispozícii. Vo vonkajšom priestore sú stoličky, kde si môžu nielen hostia ale aj hráči oddýchnuť a pozorovať iných hráčov. Priestranné izby sú plne vybavené potrebným nábytkom. Okolo nájdete zeleň a drevené dvere, ktoré vás privedú do oddychových zón s nádherným výhľadom na okolitú krajinu.

V každom prípade ak hľadáte ubytovanie na vašu dovolenku, Playa Grande Golf Course je jedným z možných miest kde si môžete užiť golf a zároveň vychutnať všetko čo Dominikánska republika ponúka. Zelené územia, krásne výhľady a golf sú spojené s nádherným ubytovaním, ktoré robí z tohto miesta jedno z najlepších golf ihrísk v Dominikánskej republike.


Letenka Dominikánska republika Playa Grande Golf Course


Ak hľadáte dokonalú kombináciu luxusu, krásnych pláží a špičkového golfového zážitku, Dominikánska republika a Playa Grande Golf Course by mali byť vašou prvou voľbou. Tento nádherný ostrovný štát v Karibiku je známy svojimi pohľadnými plážami, azúrovými vodami a dobrým počasím počas celého roka. A Playa Grande Golf Course je jedným z najprestížnejších golfových ihrísk v regióne.

Nachádza sa na severnom pobreží Dominikánskej republiky, v blízkosti mesta Río San Juan. Golfisti majú tu privilegovanú možnosť hrať na ihrisku navrhnutom svetoznámym dizajnérom Robertom Trentom Jonesom. Toto okázalé ihrisko zahŕňa 18 jamiek, pozdĺž krásneho pobrežia Karibskej oblasti. Jeho náročný a scenický layout vytvára zážitok, ktorý je hodný najnáročnejších golfových hráčov.

Playa Grande Golf Course je známy svojou unikátnou krajinou, ktorá zahŕňa vysoké útesy, skalné formácie a bujnú tropickú vegetáciu. Hráči sú vítaní vyzvať svoje zručnosti na rôznych úrovniach obtiažnosti, pričom majú možnosť obdivovať úchvatné scenérie, ktoré sa otvárajú pred nimi. Keďže sa nachádza na pobreží, golfisti si môžu vychutnať nádherný pohľad na Karibské more a jeho tyrkysovú farbu.

Okrem toho, že je Playa Grande Golf Course jedným z najkrajších golfových ihrísk, má tiež vynikajúce zázemie a služby. Klub má moderne vybavený tréningový areál, ktorý golfistom poskytuje možnosť zdokonaliť svoje zručnosti a techniky. Profesionálny personál je pripravený pomôcť vám s akýmkoľvek hľadaním a potešením, ktoré by ste mohli potrebovať.

Ak si predsa len vyberiete Dominikánsku republiku a Playa Grande Golf Course, môžete si byť istí, že sa vám ponúkne jedinečný zážitok. Tu budete môcť objaviť krásy Karibiku, zahrať si na jednom z najlepších golfových ihrísk a oddýchnuť si na krásnych plážach. Pred tým, ako sa vyberiete na cestu, nesmiete zabudnúť rezervovať si letenky a ubytovanie, aby ste mohli čo najskôr začať objavovať tento rajský kúsok zeme.


Počasie Dominikánska republika Playa Grande Golf Course


Dominikánska republika je známa svojimi nádhernými plážami a slnečnými dnami, ktoré sa sústredia hlavne v oblasti Karibiku. Medzi najobľúbenejšie miesta pre návštevníkov patrí plážové letovisko Playa Grande, ktoré ponúka krásne výhľady na Atlantický oceán a zároveň má na dosah ruky jeden z najlepších golfových ihrísk v krajine - Playa Grande Golf Course.

Jedným z najdôležitejších faktorov, ktoré ovplyvňujú počasie na Playa Grande Golf Course, je tropické podnebie Dominikánskej republiky. Celoročne tu teploty dosahujú okolo 30 °C, pričom vysoká vlhkosť môže dostať teplotu až na 40 °C. V lete sa tu často vyskytujú búrky a hurikány, ktoré môžu ovplyvniť hracie podmienky na ihrisku.

Aj napriek horúcim letným mesiacom je však Playa Grande Golf Course otvorené pre návštevníkov po celý rok. V období jari a jesene môžete očakávať menej dažďov, čo umožňuje hráčom hrať výborne podmienky načierno.

Playa Grande Golf Course bol navrhnutý svetovo uznávaným architektom Robertom Trentom Jonesom, ktorý vytvoril unikátnu kombináciu náročných horských jamiek a relatívne plochých jamiek pozdĺž oceánskeho pobrežia. Na ihrisku nájdete množstvo palmových stromov, zálivy a úseky oceánu, ktoré spolu vytvárajú krásne scenérie. Celková plocha ihriska má 330 akrov, čo znamená, že máte dosť miesta na to, aby ste si užili relaxáciu a golf v tichom a príjemnom prostredí.

Golfoví hráči na Playa Grande Golf Course môžu očakávať výborné služby, vrátane kvalitného vybavenia, najnovších golfových vozidiel a širokého výberu stravovania v klubovne pred alebo po hre.

Celkovo možno povedať, že počasie na Playa Grande Golf Course, ako aj jeho samotné ihrisko, sú dokonalým miestom pre spoločné golfové dobrodružstvá s priateľmi, rodinou alebo sami so sebou. Slnecno, krasny výhľad a príjemne prostredie robia z tejto oblasti karibikského raja pre milovníkov golfu jedno z najlepších miest, ktoré určite stoja za návštevu!


Najrozsiahlejšia online selekcia leteniek

Najlepšia cena zaručená

Tisíce nadšených zákazníkov

Najlacnejšie letenky do každej časti sveta

Kúpte si najlacnejšie letenky do okúzľujúcich miest či už krásou, alebo podivnosťou.

Objaviť letenky