Nájdite najlacnejšie letecké lístky

Filipíny Siargao Island

Letenka Filipíny Siargao Island


Filipíny sú jednou z klenôtov Azie, ktoré svojou krásou a rôznorodosťou prilákavajú turistov z celého sveta. Jedným z najkrajších miest na Filipínach je Siargao Island, ktoré sa stalo populárnym medzi cestovateľmi v posledných rokoch. Ak sa chystáte na Siargao Island, letenka Filipíny Siargao Island nie je nikdy príliš náročná na získanie.

Siargao Island je unikátnou destináciou, ktorá ponúka nádherné pláže, čisté vody a tiež možnosti surfovania. Mnohí ju považujú za rajský ostrov, ktorý vám zaručí relax, ale aj zábavu. Cesta do Siargao Island môže byť naplnená vzrušením a niektoré lety z Maniley trvajú len niekoľko hodín. Práve to robí letenka Filipíny Siargao Island dostupnejšou a umožňuje cestovať takmer každému.

Ak hľadáte najlepšie ceny na letenka Filipíny Siargao Island, navštívte webové stránky rôznych leteckých spoločností a zaregistrujte sa na odoberanie noviniek a aktualizácií. Mnohé letecké spoločnosti ponúkajú zľavy a špeciálne ponuky pre cestujúcich, ktorí sa zaregistrujú na odoberanie noviniek. Ďalšou možnosťou môže byť použitie porovnávačov leteniek, ktoré porovnajú ceny leteniek od rôznych leteckých spoločností a ponúknu vám najlepšiu možnosť nákupu letenky.

Okrem toho, môžete získať letenku Filipíny Siargao Island aj prostredníctvom cestovnej kancelárie. Mnohé cestovné kancelárie ponúkajú balíčky, ktoré zahŕňajú letenku, ubytovanie a cestovanie po mieste. Tieto balíčky môžu byť lacnejšie v porovnaní s kúpou jednotlivých služieb. Zároveň vám cestovná kancelária môže ponúknuť určité benefity a tipy pre cestovanie na Siargao Island.

Ak hľadáte adrenalinové zážitky, Siargao Island je ten správny ostrov pre vás. Tento ostrov ponúka niekoľko miest na surfovanie, najmä v oblasti General Luna, ktorá je domovom niektorých z najlepších surfových vln na svete. Ak ste začiatočník, existuje niekoľko škol surfovania, ktoré vám pomôžu naučiť sa základy a užiť si surfovacie zážitky.

Celkovo je Siargao Island skvelým miestom pre cestovateľov, ktorí hľadajú krásne pláže, zábavu a relaxáciu. Letenka Filipíny Siargao Island nie je len cenovo dostupná, ale aj jednoducho získateľná prostredníctvom rôznych možností ako letecké spoločnosti, cestovné kancelárie alebo online porovnávače leteniek. Hurá na Siargao Island a užite si nádherné pláže, jedlo a zážitky, ktoré vám zostanú v pamäti navždy.


Ubytovanie Filipíny Siargao Island


Filipíny sú krajina plná krásnej prírody, exotických pláží a útulných bungalovov v tieni kokosových paliet. Medzi najpopulárnejšie miesta pre turistov teda patrí aj ostrov Siargao, ktorý sa nachádza na východe tejto krajiny. Okrem jeho surfovej kultúry a vynikajúcich vĺn, ponúka aj množstvo ubytovacích možností. Tu je prehľad tých najlepších.

1. Viento Del Mar

Nestále si nachádza priamo na pláži obklopené trópami a zelenou prírodou. Tento hotel je skvelým miestom pre páry a rodiny, ktoré hľadajú útočisko od zhonu a každodenného stresu. Ubytovanie je vyrobené z dreva a jednoducho zasadené do prostredia, ktoré ho obklopuje. Každá izba je vybavená klimatizáciou, kuchynským kútom a kúpeľňou so sprchovacím kútom. Okrem toho si môžete vychutnať aj plávajúci bar a pizzériu.

2. Kermit Siargao

Kermit Siargao je zábavné surfové ubytovanie, ktoré zahrňuje bungalovy postavené na stromoch, čím vytvára pocit, že sa nachádzate v zelenom a oddelenom svete. Bungalovy sú veľmi útulné a vybavené sú súkromným kúpeľňovým zariadením, klimatizáciou, súkromnou terasou a dokonca aj WiFi. Ochutnať môžete pôvodné talianske jedlá v ich vlastnej reštaurácii. Bungalovové priestory sú pre svojich hostí pripojené k romantickému plážovému baru, kde si môžete vychutnať koktejly a teplé piesky.

3. Lalaguna Villas Resort

Tento luxusný hotel s výhľadom na pláž je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú veľmi kvalitné ubytovanie v Siargao. Lalaguna Villas Resort ponúka skvelú kombináciu súkromia, komfortu a relaxu v tichom prostredí. Každý z ich základných bungalovov má krásny výhľad na oceán a vlastnú kúpeľňu. V prípade izieb Deluxe a nad radením sa môžete tešiť z vlastnej terasy, kuchyňky a obývacej miestnosti. Hotel ponúka aj bezplatné Wi-Fi, vonkajší bazén a reštauráciu, v ktorej si môžete ochutnať rôzne druhy kuchýň ako talianska, miestna či thajska.

4. Patrick's on the Beach

Patrick's on the Beach je rodinné a priateľské ubytovanie, ktoré ponúka príjemné a neformálne prostredie. Ich bungalovy sú postavené priamo na pláži, a to len niekoľko krokov od vĺn. Každá izba je vybavená klimatizáciou, súkromnou kúpeľňou a štýlovou terasou. Hostia majú možnosť vychutnať si rôzne miestne jedlá v reštaurácii, ktorá sa nachádza v tesnej blízkosti.

Tieto štyri možnosti ponúkajú úžasný pohľad na krásu ostrova Siargao a zároveň sú pre hostí bezpečné a pohodlné. Či už hľadáte luxusné bungalovy, útulné hotely v style surfingu alebo skromné ubytovanie na pláži, nájdete tu všetko čo potrebujete pre dokonalú dovolenku. Nech už ste pre akýkoľvek typ ubytovania si zvolíte, Siargao Island bude splňovať všetky vaše očakávania a ponúka vám dokonalý relax.


Najčastejšie otázky a odpovede Filipíny Siargao Island


1. Ako sa dostanem na Siargao Island?
- Môžete letieť priamo na letisko Siargao z Manily alebo Cebu. Existujú tiež trajektové spoje z niektorých miest v Surigao del Norte.

2. Čo je najlepší čas na návštevu Siargao Island?
- Najlepší čas na návštevu Siargao Island je v období medzi marecom a októbrom, keď je suché obdobie a žiadne silné dažde.

3. Aké sú najlepšie pláže na Siargao Island?
- Niektoré z najlepších pláží na Siargao Island sú Cloud 9, Guyam Island, Daku Island a Naked Island.

4. Kde sa dajú pozorovať najlepšie vlny pre surfovanie na Siargao Island?
- Najlepšie vlny pre surfovanie na Siargao Island sa nachádzajú pri ostrove Cloud 9.

5. Aké aktivity sa dajú robiť na Siargao Island okrem surfovania?
- Okrem surfovania, môžete si užiť aj potápanie, rybárčenie, kajakovanie a výlety po okolitých ostrovoch.

6. Existujú niektoré známe miesta na Siargao Island, ktoré treba navštíviť?
- Okrem pláží a vlniek pre surfovanie, by ste si nemali nechať ujsť návštevu Sugba Lagoon, Magpupungko Rock Pools a Taktak Falls.

7. Aké sú najlepšie ubytovacie možnosti na Siargao Island?
- Na Siargao Island nájdete rôzne ubytovacie možnosti od lacných hostiesk až po luxusné rezorty. Niektoré z najlepších ubytovacích zariadení sú Siargao Bleu Resort & Spa, Harana Surf Resort a Bravo Beach Resort.

8. Aké jedlá a nápoje by som mal vyskúšať na Siargao Island?
- Na Siargao by ste mali vyskúšať tradičné filipínske jedlá, ako je adobo (mäso v omáčke zo sójovej omáčky a octu) a sinigang (kyslá polievka). Vyskúšajte aj miestne ovocie a nezabudnite na miestne kokteily.

9. Ako dlho by som mal zostať na Siargao Island?
- Odporúča sa zostať na Siargao Island minimálne 3-4 dni, aby ste si mohli užiť pláže, surfovanie a ďalšie aktivity. Ak máte viac času, odporúča sa pobyt 7-10 dní, aby ste mohli preskúmať okolité ostrovy a miesta.

10. Aké sú možnosti pre dopravu po Siargao Island?
- Na Siargao Island sú dostupné dopravné prostriedky ako tricycle (motorka s kočíkom), motorky na prenájom alebo si môžete najať súkromného vodiča na presun po ostrove. Mnoho miest je tiež dostupných pešo.


Dovolenka Filipíny Siargao Island


Siargao Island – Ostrov dokonalých dovoleniek na Filipínach

Filipíny, exotický raj uprostred Tichého oceánu, je domovom mnohých nádherných ostrovov. Ak hľadáte dokonalú dovolenku uprostred prírody, súdtie sa vám určite ocitne na Siargao Islande. Tento malý, ale ohromujúci ostrov, sa stáva čoraz populárnejšou destináciou pre milovníkov pláží, surfovania a neobyčajnej prírody.

Siargao Island leží v regióne Caraga, 800 kilometrov juhovýchodne od Manily. Dostupný je priamymi leteckými spojeniami z hlavného mesta Filipínskej republiky, ale aj vodnou cestou z poblízkych ostrovov. Ostrov je známy svojimi úchvatnými prírodnými plagátmi a pokoje pre cestovateľov.

Prevažná väčšina turistov prichádza na Siargao Island kvôli jeho vlnám, ktoré ponúkajú skvelé podmienky pre surfistov. Tento ostrov je totiž považovaný za surferskú metropolu Filipín. Najznámejšia pláž na ostrove, Cloud 9, je domovom medzinárodného surferského podujatia Siargao Cup. Nielen profesionáli, ale aj amatéri majú možnosť vyhrať nad týmito vlnami a splniť si svoje surferské sny.

Okrem surfingu si môžete vychutnať aj tie najkrajšie pláže, ktoré sú skryté dookola ostrova. Medzi najznámejšie patrí pláž Guyam, ktorá je ideálna na pikniky a relaxáciu. Pláže Daku a Naked Island sú zase perfektnou voľbou pre milovníkov bielych pieskov. Priveďte si deku a slnečník a užívajte si slnko a teplo.

Nemôžete vynechať aj navštívenie Magpupungko Rock Pools, miesta, kde môžete súperiť s oceánom. Počas odlivu sa na skalách vytvárajú prírodné bazény, ktoré sú ideálne na plávanie a potápanie. Je to skvelá skúsenosť, ktorú si určite budete pamätať.

Ak vás bude ešte stále mrzieť, že sa nemôžete s nejakými miestnymi obyvateľmi zoznámiť, navštívte obec General Luna, kde si môžete prezrieť život tamojších Kankanaeya


Počasie Filipíny Siargao Island


Siargao Island, pozoruhodný ostrov na Filipínach, je známy nielen svojimi prekrásnymi plážami a svetovými surfovými miestami, ale aj svojím zaujímavým a pestrým počasím.

Počasie na Siargao Island je charakteristické tromi hlavnými obdobiami - suchým, veľmi suchým a mokrým. Tieto obdobia ovplyvňujú prílevy a odlivy turistov a surferov na tomto ostrove.

Suché obdobie, ktoré trvá od decembra do marca, je obdobím najvyššej návštevnosti ostrova. Počas tohto obdobia sa teploty pohybujú medzi 25-32 ° C a turisti môžu očakávať slnečné a teplé dni. Nízka vlhkosť umožňuje komfortný pobyt a slnko je dostatočne silné na to, aby sa mohli všetci vydať na pláž a užívať si slnko a jasnú modrú oblohu.

Veľmi suché obdobie prišlo z historického hľadiska v máji a júni, ale nedávne zmeny východneho monzunu ho zmenili na krátku chladnejšiu a vlhšiu sezónu. V tomto období sa teploty trochu znížia a pohybujú sa medzi 23-30 ° C. Aj keď je to utlmené obdobie, ostrov stále môže byť navštevovaný a užívať si krásu svojich pláží a morských aktivít, hoci s menšou návštevnosťou.

Mokré obdobie, ktoré začína v júli a končí v novembri, je najsilnejším monzúnovým obdobím na ostrove. To je čas, keď sa Siargao Island stretáva s dažďom a silnými vetrami. Teploty sa pohybujú medzi 24-31 ° C. V období monzúnov môže pršať niekoľko dní, preto je dôležité mať so sebou vhodné oblečenie a ochranné prostriedky. Avšak mokré obdobie môže byť zaujímavé aj pre niektorých turistov, pretože vytvára úžasné podmienky pre surfovanie na divokých vlnách a čo je dôležité, je to obdobie s najnižšími cenami ubytovania.

Prechádzkový ostrov v juhovýchodnej Ázii, Siargao Island ponúka odlišnú atmosféru počas tri rôznych období. Bez ohľadu na to, kedy sa rozhodnete navštíviť tento ostrov, budete plní dojmov a vzrušenia z plážových dobrodružstiev a pozorovania nádhernej prírody okolo vás.


Najrozsiahlejšia online selekcia leteniek

Najlepšia cena zaručená

Tisíce nadšených zákazníkov

Najlacnejšie letenky do každej časti sveta

Kúpte si najlacnejšie letenky do okúzľujúcich miest či už krásou, alebo podivnosťou.

Objaviť letenky