Nájdite najlacnejšie letecké lístky

Gambie Fajara Golf Course

Letenka Gambie Fajara Golf Course


Gambia, malý africký štát obklopený Senegalom, je známy svojou bohatou krajinou, krásnymi plážami a pohostinnými ľuďmi. Ak ste nadšený golfista a radi by ste spoznali túto exotickú destináciu, letenka do Gambie je pre vás ideálnym spôsobom, ako sa tam dostať. A keď už tam budete, nezmeškajte príležitosť navštíviť famózne golfové ihrisko Fajara Golf Course.

Fajara Golf Course, situované v malebnom mestečku Fajara, je jedným z najznámejších a najobľúbenejších golfových ihrísk v Gambii. Síce založené už v roku 1964, bolo v posledných rokoch renovované a vylepšené, aby poskytovalo špičkové golfové zážitky svojim návštevníkom.

Toto 18-otvorové golfové ihrisko je rozložené na ploche 3457 yardov a je vskutku malebné. Počas hry si budete môcť vychutnať tradičné africké krajiny s palmami, exotickou vegetáciou a dokonale udržiavanými trávnatými plochami. Ohromujúce výhľady na Atlantický oceán dopĺňajú atmosféru a vytvárajú nezabudnuteľnú rozkoš pre váš golfový zážitok.

Fajara Golf Course je vhodné pre každú úroveň golfových hráčov. Ak je to vaša prvá skúsenosť s golfom, nemusíte sa obávať, pretože tu nájdete aj skúseného golfovýho profesionála, ktorý vám rád poskytne inštrukcie a pomôže vám zbaviť sa prípadných chýb. Pre pokročilých hráčov zase poskytuje výzvu s rôznymi terénnymi črtami a náročnými jamkami. Bez ohľadu na váš golfový talent vám Fajara Golf Course určite prinesie veľa spokojnosti a dortžania.

Počas svojho pobytu na Fajara Golf Course sa môžete tešiť na moderné a dobre vybavené zázemie. Klubová reštaurácia vám ponúkne široký výber miestnych a medzinárodných jedál, ktoré dôkladne ocenia vaše chute. Pred alebo po hre si môžete odpocinúť a relaxovať v klube alebo na terase s nádherným výhľadom na golfové ihrisko.

Ak práve plánujete navštíviť Gambiu a zaujímate sa o golf, určite si nezabudnite vziať cestovný kufor so svojimi golfovými palicami. Letenka do Gambie vám otvára dvere do krajiny bohatstva, kultúry a krásy, a nesmiete prehliadnuť možnosť zahrať si na Fajara Golf Course. Budete mať jedinečnú príležitosť zažiť kombináciu sladkého golfového dobrodružstva a poznávania exotických prírodných a kultúrnych pamiatok Gambie.


Dovolenka Gambie Fajara Golf Course


Gambia je exotická africká krajina, ktorá ponúka množstvo turisticky atraktívnych miest. Medzi najobľúbenejšie patrí oblasť Fajara Golf Course, ktorá je známa svojou krásnou scenériou, pokojnou atmosférou a vynikajúcimi golfovými ihriskami.

Fajara Golf Course sa nachádza v meste Fajara, len pár minút jazdy od hlavného mesta Gambie, Banského. Toto 18-jamkové golfové ihrisko je skutočnou oázou pre golfových nadšencov a ponúka všetko, čo by ste od plnohodnotného golfového zážitku očakávali.

Ihrisko je perfektne udržiavané a obsahuje rôzne typy ihriskových povrchov, vrátane trávnatých, pieskových a vodných hazardov. Je navrhnuté tak, aby vyhovovalo hráčom rôznych úrovní skúseností, a preto je skvelé pre začiatočníkov aj pokročilých hráčov.

Okrem samotného ihriska je Fajara Golf Course obklopená úchvatnou prírodou a krásnou scenériou. Bambusové porasty, pestrofarebné kvety a bujná vegetácia vytvárajú atmosféru pokojného a relaxačného prostredia. Golfoví hráči môžu vychutnať nielen samotné hranie, ale aj výhľady na prekrásne okolie.

Pre tých, ktorí si želajú stráviť viac času na ihrisku, je k dispozícii aj klubovňa. Tu si môžete oddýchnuť a osviežiť sa pred alebo po hre. Klubovňa ponúka širokú paletu pokrmov a nápojov, vrátane jedál s miestnou kuchyňou, aby ste si mohli vychutnať autentické chute Gambie.

Okrem golfovania je Fajara aj skvelým miestom na relaxáciu a dovolenku. Mesto Fajara sa nachádza pri pobreží Gambie, takže sa môžete tešiť na čarovné pláže a slnečné počasie. K dispozícii sú rôzne aktivity, ktoré si môžete vychutnať na pláži, ako je napríklad potápanie, surfovanie alebo len ľahké slnenie.

Pre tých, ktorí sa chcú oboznámiť s miestnou kultúrou a tradíciou, je tu aj možnosť navštíviť blízke miesta záujmu, ako sú tradičné trhy, histórické pamiatky a obce miestnej komunity.

Dovolenka na Fajara Golf Course v Gambii je pre každého, kto si chce užiť grandiózne golfové ihrisko a zároveň objaviť krásy tejto africkej krajiny. Je to ideálne miesto pre budovanie spomienok s rodinou a priateľmi, preskúmanie nových kultúr a zažitie aktívnej dovolenky.

Ak plánujete dovolenku, ktorá vám ponúkne vzrušenie a oddych zároveň, Fajara Golf Course by mohla byť vaším ideálnym cieľom. S perfektným ihriskom, scenériou a kultúrnymi aktivitami, nemôžete urobiť chybu pri výbere tejto nádherné destinácie v Gambii.


Počasie Gambie Fajara Golf Course


Gambia je krajina nachádzajúca sa v západnej Afrike, ktorá je obľúbená medzi turistami pre svoje krásne pláže a skvelé podnebie. V Gambia sa nachádza mnoho golfových ihrísk, z ktorých jedným z najobľúbenejších je Fajara Golf Course.

Fajara Golf Course sa nachádza v hlavnom meste Gambie, Banjule. Tento golfový klub je otvorený pre všetkých golfistov a je známy svojimi krásnymi krajinnými výhľadmi a nádhernou tropickou vegetáciou. Okrem toho, Fajara Golf Course patrí medzi najstaršie golfové ihriská v Afrike, bola vybudovaná v roku 1964 a má 18 jamek.

Ak chcete navštíviť Fajara Golf Course, je dobré vedieť, aké počasie môžete očakávať, aby ste mohli naplánovať svoju cestu na golfové ihrisko vhodne.

Počasie v Gambie

Gambia má tropické podnebie s dvoma ročnými obdobiami - suchým a daždivým obdobím. Suché obdobie trvá od novembra do mája, zatiaľ čo daždivé obdobie trvá od júna do októbra.

V priebehu suchého obdobia môžete očakávať teploty na Fajara Golf Course v rozmedzí od 30°C cez deň a 20°C v noci. V tomto období je minimálna pravdepodobnosť dažďa, čo robí z tohto obdobia najvhodnejšie obdobie pre golfové hranie. Avšak, treba si uvedomiť, že v pokročilejších mesiacoch suchého obdobia môže byť veľmi horúco.

Počas daždivého obdobia v Gambie sa teploty pohybujú okolo 32°C cez deň a 25°C v noci. V tomto období očakávajte zvýšenú pravdepodobnosť dažďa, ktorý môže trvať dlhšie obdobia. To by mohlo mať vplyv na vašu schopnosť hrať golfové hry na ihrisku.

V zime alebo pred daždivým obdobím, teda od konca októbra do polovice novembra, môžete očakávať zmiernenie horúcich teplôt a malú pravdepodobnosť dažďa. Toto môže byť ideálne obdobie pre návštevu Fajara Golf Course.

V zásade Fajara Golf Course ponúka návštevníkom fantastické golfové hranie po celý rok, ale najlepšie obdobie na návštevu golfového ihriska je počas suchého obdobia v Gambie. V tandeme s krásnym počasím vám to môže zabezpečiť nezabudnuteľnú skúsenosť na zeleni.


Najčastejšie otázky a odpovede Gambie Fajara Golf Course


Otázky a odpovede týkajúce sa Gambie Fajara Golf Course:

1. Aké sú otváracie hodiny Gambie Fajara Golf Course?
- Fajara Golf Course je otvorený denne od 7:00 do 19:00.

2. Koľko stojí hráčske greenfee v Gambie Fajara Golf Course?
- Hráčske greenfee na jeden deň stojí 4000 dalasi (asi 67 eur).

3. Je potrebné rezervovať si miesto na hranie vopred?
- Áno, je lepšie si miesto na hranie rezervovať vopred, najlepšie telefonicky alebo cez e-mail.

4. Môže sa tu hrať aj golfový kurz?
- Áno, Fajara Golf Course ponúka aj golfový kurz pod vedením skúsených trénerov.

5. Je tu možnosť zapožičania golfových palíc?
- Áno, v Golfovom centre Gambie Fajara Golf Course je možnosť zapožičania golfových palíc.

6. Aké sú rozmerové špecifikácie ihriska?
- Fajara Golf Course má 18 dier s parom 64 a celkovou dĺžkou približne 4 km.

7. Je v okolí možné ubytovanie?
- Áno, v okolí Fajara Golf Course sa nachádza niekoľko hotelov a resortov, kde si môžete rezervovať ubytovanie.

8. Je herecká veža na golfovom ihrisku?
- Áno, na golfovom ihrisku Gambie Fajara Golf Course sa nachádza herecká veža, ktorá je súčasťou ozvučenia ihriska.

9. Je tu možnosť stravovania priamo na ihrisku?
- Áno, v Golfovom centre Gambie Fajara Golf Course je k dispozícii aj reštaurácia, kde si môžete počas hry objednať občerstvenie.

10. Je potrebné byť členom klubu na hranie na Gambie Fajara Golf Course?
- Nie, na hranie na Golfovom ihrisku Gambie Fajara Golf Course nie je potrebné byť členom klubu, ale je lepšie si miesto na hru rezervovať vopred.


Ubytovanie Gambie Fajara Golf Course


Gambia je krajina s nádhernými plážami, fascinujúcou kultúrou a pestrým prírodným bohatstvom. Fajara Golf Course je jedným z najvyhľadávanejších miest na ubytovanie v Gambii pre turistov, ktorí hľadajú oddych, pohodu a zároveň blízkosť k turistickým atrakciám.

Fajara Golf Course je kombináciou príjemného ubytovania a okrem bežnej golfovej dráhy nájdete tu aj hotel Fajara. Nachádza sa v oblasti Fajara, ktorá leží na západnom pobreží Gambie. Hotel sa nachádza v tesnej blízkosti niekoľkých nádherných pláží a medzi turistami je veľmi známy a obľúbený miesto pre strávenie dovolenky.

Hotel Fajara disponuje zhruba 135 izbami a apartmánmi s rôznymi cenovými kategóriami, takže si určite nájde každý niečo pre seba. Všetky izby sú dobre vybavené a majú okná s výhľadom na západné pobrežie Gambie alebo na samotnú golfovú dráhu. Izby sú zariadené v modernom štýle a sú pohodlné a útulné.

Okrem toho hotel ponúka aj niekoľko reštaurácií, kde si hostia môžu vychutnať autentickú gambijskú kuchyňu, ale aj rôzne jedlá medzinárodnej kuchyne. K dispozícii je tiež niekoľko barov, ktoré ponúkajú rôzne nápoje a koktaily.

Vo svojom voľnom čase môžu hostia využiť zrakovo príjemné golfové ihrisko, ktoré ponúka nielen golf ale aj mnoho ďalších aktivít. Navyše, v okolí sa nachádza množstvo miest, ktoré sa turistom určite budú páčiť ako napríklad Národný park Őctar, piata najväčšia morská korytnačka Delta v Afrike či prales Kiang West National Park. Pre tých, ktorí chcú nakupovať, sa ponúka veľké množstvo miestnych trhov a obchodov.

Fajara Golf Course je ideálny miestom na pobyt pre tých, ktorí hľadajú kvalitné a príjemné ubytovanie, zábavu a blízkosť k obľúbeným turistickým atrakciám Gambie. Hotel Fajara, ktorý je súčasťou tohto golfovho kurzu, poskytuje všetko, čo turisti potrebujú pre príjemnú a nezabudnuteľnú dovolenku v Gambio. Ak uvažujete o navštívení Gambia a hľadáte vhodné ubytovacie zariadenie, Fajara Golf Course určite stojí za zváženie.


Najrozsiahlejšia online selekcia leteniek

Najlepšia cena zaručená

Tisíce nadšených zákazníkov

Najlacnejšie letenky do každej časti sveta

Kúpte si najlacnejšie letenky do okúzľujúcich miest či už krásou, alebo podivnosťou.

Objaviť letenky