Nájdite najlacnejšie letecké lístky

Jamajka Devon House

Najčastejšie otázky a odpovede Jamajka Devon House


Najčastejšie otázky o Devon House na Jamajke:

1. Aké sú otváracie hodiny Devon House?
Odpoveď: Devon House sa otvára každý deň od 9:30 do 17:30.

2. Kde sa nachádza Devon House na Jamajke?
Odpoveď: Devon House sa nachádza v hlavnom meste Kingston na Jamajke.

3. Aká je vstupná cena na Devon House?
Odpoveď: Vstupné na Devon House je vo výške 10 USD pre dospelých a 5 USD pre deti.

4. Čo môžem vidieť a robiť na Devon House?
Odpoveď: Na Devon House si môžete prezrieť historickú rezidenciu, vychutnať si domáci zmrzlina vo firmi Devon House I Scream a navštíviť rôzne obchody so suvenírmi a umeleckými dielami.

5. Môžem sa prejsť po záhrade Devon House?
Odpoveď: Áno, môžete si prejsť po krásnej záhrade na Devon House a vychutnať si okolie.

6. Kedy je najlepší čas na návštevu Devon House?
Odpoveď: Devon House je obľúbenou atrakciou pre turistov po celý rok. Je však dobré si overiť, či nie sú žiadne špeciálne udalosti alebo udalosti, ktoré by mohli ovplyvniť návštevu.

7. Mám si rezervovať vstupenky vopred?
Odpoveď: Nie je potrebné rezervovať vstupenky vopred, ale môže to byť užitočné v čase väčších udalostí alebo počas turistickej sezóny.

8. Môžem si kúpiť suveníry na Devon House?
Odpoveď: Áno, na Devon House sú k dispozícii obchody so suvenírmi, kde si môžete kúpiť tradičné jamajské výrobky a umelecké diela.

9. Môžem si na Devon House posedieť a relaxovať?
Odpoveď: Áno, na Devon House sú k dispozícii miesta na sedenie a relaxáciu, kde si môžete oddýchnuť po prehliadke.

10. Ako sa tam dostanem z iných miest na Jamajke?
Odpoveď: Môžete sa dostať na Devon House taxíkom, autobusom alebo si prenajať auto. Je vhodné si vopred overiť dostupné možnosti dopravy.


Letenka Jamajka Devon House


Letenka do Jamajky je sen mnohých cestovateľov. Toto karibské ostrovné kráľovstvo je známe svojou relaxačnou atmosférou, exotickými plážami a bohatou historickou kultúrou. Medzi najkrajšie miesta na Jamajke patrí bezpochyby Devon House, zrekonštruovaný koloniálny dom, ktorý si získal srdcia návštevníkov z celého sveta.

Vznik Devon House sa datuje do 19. storočia. V roku 1881 ho získal George Stiebel, prvý Jamajčan, ktorý sa stal milionárom. Po rekonštrukcii sa dom stal skutočnou perličkou koloniálnej architektúry a ponúka svojim návštevníkom kúzlo minulosti a nádherný výhľad na tropickú záhradu.

V Devon House nájdeme taktiež množstvo obchodíkov, v ktorých si môžeme zakúpiť tradičné jamajské rukodielne výrobky, ako sú drevené súsošia, tkaniny či vyrábané z kože tašky a opasky. Priamo v areáli domu sa nachádza aj množstvo reštaurácií a kaviarní, kde si môžete vychutnať výborné jamajské špeciality.

Jednou z najväčších atrakcií Domu Devon je nepochybne jeho slávny zmrzlinový obchod, ktorý už viac ako sto rokov oslovuje návštevníkov svojou krémovou chuťou a fantastickou kvalitou. Vlažné jamajské počasie nás však presviedča, že zmrzlina je na čase iste potrebná.

Návšteva Devon House je nezabudnuteľným zážitkom. Každý, kto príde sem, okamžite padne pod jeho čarovné kúzlo. Kúzlo minulosti, ktoré ešte stále žije v týchto krásnych koloniálnych stenách. Preto neváhajte a vyrazte do Jamajky na nezvyčajné dobrodružstvo s Devon House!


Počasie Jamajka Devon House


Devon House je známe miesto Jamajky. Nachádza sa v centre hlavného mesta Kingston, kde sa nachádza historický dom, ktorý pôvodne patril úspešnému podnikateľovi Georgeovi Stehlirovi. Dnes je Devon House slávnym turistickým miestom, ktoré je populárne pre svoje sladkosti, zmrzliny a krásny park.

Keď sa dívame na počasie Jamajka Devon House, najlepší čas na návštevu je medzi decembrom a aprílom, kedy tam vládne suché obdobie s nízkou vlhkosťou a teplotami okolo 27 °C. Toto je ideálny čas na prechádzky po okolí a na ochutnávanie rôznych sladkostí a zmrzliny, ktoré sú dostupné v Devon House.

Na druhej strane, počas leta a jesene (medzi májom a novembrom), môže byť počasie Jamajka Devon House o niečo viac náročné. Toto obdobie je charakteristické vyššou vlhkosťou a zvýšeným rizikom búrok a hurikánov, ktoré môžu spôsobiť problémy pre turistov.

To však neznamená, že by ste sa nemohli návštevy Devon House v týchto mesiacoch užiť. Ak sa rozhodnete v tomto období na návštevu Jamajky, mali by ste sa pripraviť na to, že počasie môže byť menej priaznivé a že by ste mali byť pripravení na rýchle zmeny počasia.

V každom prípade by ste mali mať na pamäti, že počasie Jamajka Devon House je všeobecne teplé a vlhké po celý rok. Ak chcete užiť si najlepšiu návštevu, mali by ste si zvoliť najvhodnejšie obdobie pre vašu návštevu, aby ste sa mohli pozrieť na krásne miesto, ktoré ponúka toto miesto.


Dovolenka Jamajka Devon House


Jamajka, karibský ostrov známy svojimi bledoružovými plážami, slnečným počasím a relaxačnou atmosférou, je nielen obľúbeným miestom pre dovolenkárov, ale aj skutočným rájem pre gurmánov. Devon House, bývalá koloniálna rezidencia v hlavnom meste Kingston, ponúka návštevníkom skutočný kulinársky zážitok.

Devon House, postavená v roku 1881, je známa svojím elegantným koloniálnym štýlom a bohatou históriou. Bola postavená pre Georgea Stiebel, skutočne vplyvného muža, ktorý sa stal prvým čiernym milionárom na Jamajke. Dnes je Devon House vyhlásenou pamiatkou UNESCO a je známa svojim architektonickým a historickým významom.

Okrem toho, že je Devon House turistickou atrakciou, ponúka aj jedinečnú gastronomickú skúsenosť. V priestoroch Devon House sa nachádza niekoľko reštaurácií a kaviarní, ktoré sú špecializované na tradičnú jamajskú kuchyňu. Od flottilly, ktorá je jedlom pripraveným z ryže a fazule až po jerk chicken, ktoré je tradičné pochúťkou na Jamajke, Devon House ponúka široký výber jedál, ktoré ocení každý gurmán.

Najznámejšou reštauráciou v Devon House je Devon House I-Scream, ktorá je známa svojimi ručne vyrobenými zmrzlinami. Môžete si vybrať z rôznych chuteí, vrátane jamajských špecialít ako rumová alebo kokosová zmrzlina. Vychutnávajte si svoju zmrzlinu v príjemnej atmosfére záhrady Devon House, kde môžete relaxovať a vychutnávať si výhľad na okolitú prírodu.

Venovať sa jedlu a pití v Devon House je však oveľa viac ako len spoznávanie jamajskej kuchyne. Najväčšou príťažlivosťou je skutočnosť, že Devon House je nielen miestom pre gurmánov, ale aj obľúbeným miestom pre stretávanie sa s miestnymi umelcami. V priestoroch Devon House organizujú rôzne kultúrne podujatia, koncerty a výstavy, ktoré pravidelne prilákajú návštevníkov z celého sveta.

Ak sa rozhodnete stráviť dovolenku na Jamajke, nezabudnite si naplánovať návštevu Devon House. Od jedinečnej kuchyne až po kultúrnu scénu, ponúka mnoho možností na objavovanie a relaxáciu. Vyberte si príjemné miesto na záhrade Devon House, vychutnávajte miestne špeciality a pridajte sa k jamajským gurmánom, ktorí túto oázu potešenia navštevujú každý deň. Nechajte sa stratiť v histórii a chuťových výzvach, ktoré Devon House ponúka, a prežite nezabudnuteľnú dovolenku na Jamajke.


Ubytovanie Jamajka Devon House


Jamajka je známa svojou krásnou prírodou, jedinečnou kultúrou a bohatým kulinárskym dedičstvom. Ak sa chystáte na tieto karibské ostrovy, jedno z najlepších miest na ubytovanie je Devon House.

Devon House je historická budova nachádzajúca sa v hlavnom meste Kingston. Táto budova bola postavená v 19. storočí a je považovaná za jednu z najdôležitejších historických pamiatok na Jamajke. Navštívenie Devon House je ako krok späť v čase, pretože tu vidíte nádhernú architektúru zo starých čias.

Dnes je Devon House prestavaný na luxusný hotel, ktorý ponúka exkluzívne ubytovanie pre svojich hostí. Hotel sa nachádza v tichej časti Kingstonu, čo zaručuje pokojné prostredie pre hostí, ktorí si chcú oddýchnuť od rušného mestského života. Okrem toho je v blízkosti niekoľko reštaurácií, obchodov a turistických atrakcií, ktoré majú hostia ľahký prístup.

Pokoje v Devon House sú elegantné a vkusne zariadené. Sú vybavené modernými pohodlnými postelami, klimatizáciou a súkromným kúpeľňou. V každom izbe sa nachádza aj televízia a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Hostia majú tiež prístup k spoločnej kuchyni, kde si môžu sami pripraviť jedlo, ak si to želajú.

Okrem ubytovania Devon House ponúka aj širokú škálu ďalších služieb a zariadení. Medzi ne patrí bazén, fitnescentrum, sauna a masáže. Hostia sa tiež môžu vydať na prechádzku po krásnom dvore a záhrade, kde si môžu vychutnať prírodné krásy Jamajky.

Jednou z najväčších výhod ubytovania v Devon House je jeho blízkosť k historickým pamiatkam a atrakciám. V blízkosti sa nachádza aj známa Bob Marley Museum, ktorá je venovaná slávnemu reggae spevákovi. Pre milovníkov kultúry je tu aj Institute of Jamaica, kde si môžete prezrieť bohatú históriu a dedičstvo Jamajky.

Ak sa chcete presvedčiť o autenticite jamajského jedla, v Devon House nájdete aj niekoľko reštaurácií, kde si môžete vychutnať špeciality jamajského kuchárskeho umenia, ako sú jerk kurča či curry kozie mäso. Je to skvelý spôsob, ako ochutnať jedinečnými chutí jamajského jedla.

V skratke, ubytovanie v Devon House na Jamajke ponúka hostom skvelú príležitosť prežiť luxusnú dovolenku v historickom prostredí. Okrem pohodlného ubytovania môžu hostia využiť aj širokú škálu zariadení a služieb. Blízkosť k miestnym pamiatkam a atrakciám je ďalšou výhodou tohto ubytovania. Ak sa chystáte na Jamajku, určite uvažujte o ubytovaní v Devon House, kde sa môžete cítiť ako v minulosti s všetkým luxusom súčasnosti.


Najrozsiahlejšia online selekcia leteniek

Najlepšia cena zaručená

Tisíce nadšených zákazníkov

Najlacnejšie letenky do každej časti sveta

Kúpte si najlacnejšie letenky do okúzľujúcich miest či už krásou, alebo podivnosťou.

Objaviť letenky